N-Lite Programı Hakkında Yardım

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında SeZaR tarafından paylaşıldı.

1. SeZaR

SeZaR Yeni Üye

Merhabalar , N-Lite programı hakkında bir sorum olacaktı..
    Şimdi bu sata sürücüsünü Windows cd'sinin içine ekleyebiliyoruz da ;
    Mesela anakart sürücülerini, ekran kartı sürücülerini , ses kartı , LAN sürücülerini de eklememiz mümkün mü?
    Yani Windows Kurulduğunda bunların da otomatik kurulması mümkün mü?
    Cevap yazarsanız sevinirim..
    Teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Çok büyük ihtimalle bu dediğiniz zaten yapılmıştır. Ancak biraz araştırmak ve denemeler yapmak lazım. Şu an vaktim yok malesef. :(

3. SeZaR

SeZaR Yeni Üye

İlgine Teşekkürler Saka...

4. garip82

garip82 Yeni Üye

mrb. bende merak ediyorum sistem için driverleri de yükleyebiliyor muyuz ve nasıl. tşk.

5. enjoy25

enjoy25 Yeni Üye

driver ile birlikte yardımcı proğramlarda yüklenebilirmi (msn,antivirüs)gibi

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bu programın detaylı kullanımı hakkında bazı bilgiler turkceyazilim.net adresinde var.
    Kurcalayıp öğrenen olursa bize de yazarsa seviniriz.

7. acomez_67

acomez_67 Yeni Üye

arkaadaaşlar ben denedim ve oluyor. format attım sadece ses driverinde sorun çıktı. driver cd ini takıp sürücü güncelleme yaptım. şimdi sorun yok..

8. gokhanben

gokhanben Yeni Üye

Windows Kurulumunu Özelleştirme - Nlite Programı Kullanımı
    [​IMG]Standart windows kurulumundan sonra saatler süren güncellemelerle uğraşmak istemeyenler için bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyorum.
    Ayrıca pc üreticileri içinde kendilerine özgü windows kurulumu yapmayı kuruluş sürecinde yapılan ayarlamaları önceden belirleyebilme kolaylığı sağladığı için kullanışlı bir proramdır.

Bilgi: http://www.telekom.com.tr/portal/content/view/246/94/
    DOWNLOAD: http://www.indirmeli.net/program/7157/nlite-1.0.html

Sayfayı Paylaş