msn yazismalari nereye kaydediyor???

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında chuky981 tarafından paylaşıldı.

1. chuky981

chuky981 Yeni Üye

vista da msn yazismalari kaydediyormu? kaydediyrsa nereye atiyor? yardimlariniz için tessekurlr.

2. kuzi

kuzi Yeni Üye

Belgeler-Sohbet günlüğü yada İleti geçmişi dosyalarına kaydeder

3. houston1987

houston1987 Yeni Üye

Yada Mesenger sayfasında Araçlar-Seçenekler'e girilir. Orada sol tarafta iletiler bulunaktatır. En alt tarafta nereye saklandığı bulunur. İstersen sen bir klasör belirlersin yada iLetileri kaydetmeyi sona erdirebilirsin

4. __RaPPeR__

__RaPPeR__ Yeni Üye

dostum kayıt olması için msn plusun olması gerekio die biliom ben plus yüklü olunca belgelerim sohbet günlüklerimde olur ;)

5. karaf

karaf Yeni Üye

İleti geçmişini kaydetmesi için MSN Plus'a gerek yok.

Bir önceki houston1987 'nin mesajı yeterli bilgiyi vermiş.

Eğer ileti geçmişini kaydetmeyi aktif yaparsanız, kayıtları "Belgeler/Alınan Dosyalarım" bölümünde bulabilirsiniz.

6. kuzi

kuzi Yeni Üye

Plus yüklüyken sohbet günlüğüne,yüklü değilken ileti geçmişine kayıt eder dostum.yani 2türlüde kayıt ediyor.

7. FrosT_X

FrosT_X Yeni Üye

arkadaslar msn'de araclardan seceneklere girildiginde..iletiler bölümüne girersiniz orda en altta nereye kaydettigini gösterir..ama söyle birsey var onu siz kendiniz belirlemezseniz..siz istediginiz kadar konusun kaydetmez...o klasörü siz belirleyip konusma gecmişimi kaydet secenegine tıkla demeniz gerekir...Plus filan yüklemeye gerek yok yani...Plus pc'de yeni olan insanların kullandıgı bir yamadır...hiç bir faydası yok sadece nicki renkli göstermekten baska :)

8. kuzi

kuzi Yeni Üye

9. chuky981

chuky981 Yeni Üye

şimdi benim bi sorum daha var... en iyi turşu sirkeyle mi olur, yıksa limonla mı??? [gulmek] [gulmek] [gulmek]

10. kuzi

kuzi Yeni Üye

hangi konuda sorduğunu anlayamadım ama limonu tercih ederim :D

Sayfayı Paylaş