msn üzerinden uzaktaki bilg bağlanmak?

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında pisces325 tarafından paylaşıldı.

1. pisces325

pisces325 Yeni Üye

ya ben uzaktaki bilg bağlanmak istiyorum ama ıp felan da bilinmiyor bi yer de görmüştüm şimdi bulamıorum msn deki online kişilerin bilg bağlanılabiliordu, kafayı yicem nasıl yapıcam acaba? bi yardım pls :(

2. pisces325

pisces325 Yeni Üye

yawssss yardım lütfeen çok lazımm :(

3. slymnkahveci

slymnkahveci Yeni Üye

başlat-yardım ve destek- arkadaştan yardım iste ve uzak baglantı yapacagın kişinin msn adresi...

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

bu vistada da geçerli mi?yardım ve seteğe giriyorum ama arkadaştan yardım iste diye bi sekme yok...?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bildiğim kadarı ile işletim sistemi ile ilgili değil. iki taraf ta online görünürken, kişiyle konuştupun pencerede eylemler uzaktan yardım iste menüsü işe yaramalı

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hmm şimdi anladım.windoesla değil msnle alakalı diyorsun sanırım.

7. kuzi

kuzi Yeni Üye

ewt yani windowsla değil msnle alakalı olmalı.sadece windowsta değil linux,pardus ve diğer işletim sistemlerindede fark etmiyor.ama acıkcası ben denemedim :D saka abinin sözüne destek cıkıyorum

8. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Msn > Eylemler > uzakdan yardım İste şeklinde karşındaki sana gönderiyor sen kabul ediyorsun bağlanıyor Onunla Olmassa Team Viewer Diye Bi Program vardı onu kullanabilrisin kolay gelsin

9. ufukyildirim

ufukyildirim Yeni Üye

arkadaşım uzaktaki bir pc ye bağlanmak istiyorsan önce kşinin IP adresini bulman lazım onuda başlat > çalıştır çıkan MSdos sayfasına netstat -n yada netstat -a -n yazman yeterldir bu şekilde konuştuğun kişiyin IP adresin bulabilirsin.IP buldukan sonra ise ( Essential NetTools ) programını indirmen lazım.programı kurduktan sonra proyu aç . daha sonra sol alt tarafta NBScan yazan yere tıkla açılan sekmede en altta kullanıcının IP adresini girmen yeterli.örg: 85.145.45.13 bir IP adresi fakat Pro ya girdiğin zaman starting..yazan yere 85.145.45.1 şeklinde girmen gereklidir..kolay gelsin arkadaşım... [alala]

10. kuzi

kuzi Yeni Üye

Anlattıklarınız olsaydı en azından herkes 1 kere hacklenirdi.

Sayfayı Paylaş