Msi Vr601 Kasma problemi

Konu, 'Msi Notebook' kısmında deliblade tarafından paylaşıldı.

1. deliblade

deliblade Yeni Üye

Öncelikle Selam.Yaklaşık 1 sene önce msi vr-601 modelini aldım.ilk starter ile geldi daha sonra xp ye geçtim.yaklaşık 6 ay hiç kasamadan takılmadan world of warcraft oyunun oynuyordum.6 ay geçtikten sonra kasma problemleri başladı fandan ses gelmeler falan dedim cpu macunu gitti macun attım sorun aynen devam.format defalarca attım siteden driverları yükledim onlarda olmadı.Sonra dedim ısınıyo alet gittim laptop soğutucu aldım yine olmadı.Film izlerken nette takılırken belli bir süre sonra kasar mı bir makina? saçmalık resmen.kasmaya başladığında wireless bağlantısı kopuyo.Benim yaşadıklarımı eminim yaşıyanlarımız vardır bana yardımcı olursanız sevinirim.Servise verip 1 ay uğraşıp düzelmeden geri almak istemiyorum.Msi servisi 5 para etmez çünkü..

2. deliblade

deliblade Yeni Üye

Yok mu yardım edebilicek?

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

fan ve hava tahliye kanallarına da baktıysanız ve temizlediyseniz donanımsal bir sorun olabilir.

4. deliblade

deliblade Yeni Üye

hocam hepsini yaptım komple fanı sildim yağladım kanalları temizledim.şuan iyi gibi ama yüklenince tekrar yapıyo inan kastıktan sonra wireless hiç kullanamıyorum :(

Ramlerden dolayı olabilir mi acaba diye ramleri değiştirip deniycem bi ara.

5. the_grudge

the_grudge Yeni Üye

Bence sen ya ram takviyesinde bulun yada Vista yada UBUNTU veya Pardus 2009 kur çok daha performanslı çalışıyor...

6. appleapple

appleapple Yeni Üye

BİLİNMESİ GEREKEN ŞU VAR İŞLETİM SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRMEK SORUNU ÇÖZMEK DEĞİL UBUNTU GÜZEL KATILIYORUM AMA ARKADAŞIMIZIN SORUNSUNA NET CEVAP DEĞİL. VAR OLANDAN DÜŞEN BİR PERFORMANS VARSA ŞUNU DİYEBİLİRİM Kİ CHİP VE VERİYIOLLLARINDA ISI DAN VEYA MANYETİK ALANLARDAN DOLAYI SIKINTI YAŞANMIŞ OLABİLİR. MSI SERVİSLERİ HERYERDE SIKITNI AMA SÜREKLİ YARDIMA İHTİYACI OLAN ARKADAŞLARA WWW.NOTEBOOKTAMIRPOINT.COM U ÖNERİYORUM. GEÇEN GÜN FACE DEDE GÖRDÜM SİTELERİNİ YORUMLAR ÇOK OLUMLU. KENDİMDE DELLİ Mİ ONKLARA EMANET ETMİŞTİM VE ÇOK MEMNUN KALDIM. İŞİ BİLİYORLAR. M.KÖYDE TAMIRPOINT HARİCİ YİNE İŞİ BİLENLER VAR ONLARDA TAVSİYEM. AMA KARGO VE ARIZA TESPİT ÜCRETSİZ. Bİ BAKIN DERİM.

Sayfayı Paylaş