MSI VR330X notebook

Konu, 'Msi Notebook' kısmında nacres7091 tarafından paylaşıldı.

1. nacres7091

nacres7091 Yeni Üye

merhaba arkdaşlar bi MSI VR330X notebook kullanan varmı ?
    yada ürün incelemesi yapan varmı ? notebook iş için ideal gözüküyo ama ilerde bi problem çıkarırmı diye merak ediyorum konu hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşabilirmi?
    özellikleri :
    Mobile AMD Sempron™ 3600+ (2.0 GHz 256Kb L2 Önbellek 800 MHZ HyperTransport)
    Nvidia C51MV + MCP51M
    Entegre Nvidia VGA (GF GO 6100) • 13.3” MSI Amazing Crystal Vision [ACV] (1280x800) + Anti Glare kaplama •
    512MB RAM - 2 SO-DIMM DDR2 yuva ile maks. 2 GB bellek
    80GB 5400 rpm sabit disk
    Alüminyum – Magnezyum alaşımı hafif & dayanıklı kasa
    Realtek® yüksek tanımlı ses
    2 adet entegre hoparlör • Ethernet, Entegre 56k Modem • 802.11b/g WLAN • Super Multi DVD-Yazıcı • 4 x USB2.0
    1 x Express Card, VGA görüntü çıkışı • 332(U) x 229,5(D) x 32.4(Y) mm / 2.19 Kg • 6 Hücreli Pil

2. batunaz

batunaz Yeni Üye

merhaba aynısından 2 tanealdım üzerine rem takviye yaptım xp kurdum güzel birinde ölü piksel çıktı firmalarda değişmiyor tek sorun o güzel tawsiye ederim

3. cmplt75

cmplt75 Yeni Üye

arkadaslar ben 2007 aralıkta aldım bu modeli.aynen hiç parça degiştirmeden kullanmaktayım.internet ve ofis uygulamalarında gayet iyi bir notebook.düşündemde ram bellegi 1yada 2 gb yapmak istiyorum.devamlı kullandıgım dan hiç bi sorun yasamadım cihazdan.memnunum.fiyat ve performansına göre gayet uygun.daha fazla özellliği isteyip oyun vb işlerde kullanmadıktan sonra cok iyi iş görüyor bence

4. bluecorner

bluecorner Yeni Üye

vallaha bende 3 tane aldım hiç birinde ölü piksel olayı yok 2tanesini 581ytl 1 tanesinide 605 ytl ye aldım kredi kartı bulamadım kampanya vardı ankarada bi mağzada ismi mavibilgisayar çokta memnunum underground most wanted ı çok süper oynuyor.keşke imkanım olsa bi 10 tane alırım rahat bi 1000ytl ye satarım ben bilgisayarcıyım konyada kendim onu kullanıyorum ve bazen haftalarca da kapatmadığım oluyor aynı zamanda web tasarımı ilede uğraşıyorum. tek sıkıntısı varsa oda soğutucu fan.bilirseniz amd işlemciler çok ısınır ve bunu halada düzeltemediler.geçen bi acer aspire5520G model bi notbook geldi devamlı kapatıyor arızaya geçiyor fanını temizledim tozdan arındı ve gayet güzel çalıştı.eğer başınıza böyle bir olay gelirse sereviste 50 ytl diyorlar sadece 3 vidası var sökün ve hava tutun olay biter yardım isteyen olursa web siteme yazı yazsınlar.

http://www.bluecorner.net.tc

5. freng

freng Yeni Üye

aynı modelden bende de var ama haftada bir ethernet kartı ağ bağlantısını görmüyor farklı kablo farklı modem farklı bağlantı denedim bir yada iki gün bırakıyorum bi köşeye kendi kendine düzeliyor ve ethernet sorunsuz çalışıyor yetkili toptancı firmaya (adana myroo) garantiye götürdüm fakat sorun olmadığını sölediler sorunun bilgisayar laptopla gelen vista starter işletim sisteminikullanmayıp xp işletim sistemi kullandığımdan kaynaklandığını söylediler şansıma bikaçgünlük tatilini yapıpda laptop garantiye gittiği için orda vista starterile sorunsuz olarak çalıştı şimdi sizce ben ne yapmalıyım(şuan ethernet kartım yine sorunlu başka bir bilgisayardan yazıyorum msi vr 330x tatilde )

6. metaallica

metaallica Yeni Üye

bende de var bir tane bilgisayarcı arkadaşın dediği gib ısınma problemi var bide kablosuz ağ sorunu var

7. ismetivak

ismetivak Yeni Üye

arkadaşlar ben de de aynı model var ve ben memnunum fakat kendi hatam sebebiyle lc ekran nın arka kapagı sol menteşe tarafından çatladı 2 santim kadar ve ön panelde bişey yok sadece arka plastik kapakta çatlak var onu degiştirmem mümkünmü acaba?nerde bulabilirim yada?çıkma olarak bulsam daha uygun olurmu?elinde çıkma parça olan varmı?şimdiden teşekkürler.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

eğer siz kırmadıysanız bence öncelikle garanti kapsamında değişmesini isteyin. Bir çok marka bu tür sorunları ücretsiz çözebiliyor.

9. ismetivak

ismetivak Yeni Üye

saka.!bu kırılan kapak tamamen benm hatam fakat servise vermeyi de deniycem fikrin bana mantıklı geldi.ama tahmini fiyat nedir sence bir bilgin varmı?

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Servise göre değişir. Hammadde maliyeti 5 dolar bile değildir ancak servis ücretsiz yapmaz ise muhtemelen 70-80 usd isteyecektir.

11. ismetivak

ismetivak Yeni Üye

ÇOK TEŞEKKÜRLER.SAGOLUN.

12. ismetivak

ismetivak Yeni Üye

arkadaşlar belki okursunuz vede belkide benim durumumda iseniz paylaşayım istedim.aslında okuyanlar bilir msı vardı bende ve sol menteşe kısmında kapakda çatlama olmuştu ki bunu ben kullanıcı hatasına yormuştum ve bunular beraber cd-rom kapagınıda kim çatlatmışsa çatlaktı bunları garantisi sayesinde yaptırdım bu tip şikayeti olanları anko bilgisayarı davet ediyorum.2 günde teslim aldım.bilginiz olsun

13. Error!

Error! Yeni Üye

14. zezak

zezak Yeni Üye

arkadaşlar bendede aynı notebook var yalnız şu ralink wireless olayından bişey anlamadım bununla nasıl bağlanıcaz yada başka bir çaresi varmı,,,,,,,,,?

Sayfayı Paylaş