MSI S420 Win 7 Problem

Konu, 'Msi Notebook' kısmında by_chawush tarafından paylaşıldı.

1. by_chawush

by_chawush Yeni Üye

Arkadaşlar Win 7 Ultimate Kurdum Bütün Driverlar Çok Güzel Güncellendi Ekran Kartı Ortalıkta Yok Film Açayım Dedim Açtım Görüntü Acayip Şekilde Bozuluyo Driver ını Kontrol Edeyim Dedim Aygıt Yöneticisini Açtım Ekran Bağdaştırıcısı Diye Bişey Göremedim Everest Ultimate den Baktım Görüntü Bağdaştırıcısı Olarak Baktığımda Ati 200m Olarak Gözüküyor Ama Windows Aygtlarına Girdiğimde Ekranla İlgili Hiçbirşey Yok Dedim Sürücüsünü Bulayım Yaklaşık 10 Tane Driver Denedim Kendi Sitesinden Vista Driverları 7 İle Uyumlu Olduğu İçin İndirdim Kurdum Hiç Bir Değişiklik Yok Yine Gözükmüyor Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Bu Konu Gerçekten Canımı Çok Sıktı :(

2. mitnick05

mitnick05 Yeni Üye

Aynı problem bendede var böyle bi marka olabilirmi?? kendi sitelerinde bile driverleri yok. Lanet ettim yaaa ne ekran kartı çalışıyo nede wireless ı

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aygıt yöneticisinde kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimliklerine girip çıkan kodu yazar mısınız.

4. gfb1987

gfb1987 Yeni Üye

Ekran kartında çıkan kod bu . Bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ati radeon Express 200M windows 7 driver

PCI\VEN_1002&DEV_5A62&SUBSYS_02411462&REV_00

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

işletim sistemi 64bit ise bunu deneyin.
    http://driverscollection.com/?file_cid= ... 908a5fb2e4

6. gfb1987

gfb1987 Yeni Üye

çok teşekkürler ancak yine olmadı işletim sistemi 64 bit . sürücüyü yükledi ancak yanında ünlem işareti var ve tam olarak çalışmıyor.Yardım edebilirseniz sevinirim.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Verdiğim sürücüyü indirip açtıktan sonra, aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle diyerek kurdunuz mu?

8. modeforum

modeforum Yeni Üye

merhaba arkadaşlar
    MSI S420 ilgili sorunların çözümü (İlginizi çeker umarım)

1- wireless sorunu yaşayan aradaşlar kasa üzerinde klavyenin üzerinde wireless ve bluetooth ayarlarını açan kapayan dokunmatik tuşları kontrol ediniz açık mavi bir renkli ışık yandığında aktif olduğunu anlarsınız.

2- Ekran kartı ATI 200M boşuna driver aramayın gerçi ben buldum ama daha kestirme bi çözüm var
    Windows Update yapın buluyor ve sorunsuz kullanırsınız.

3- Bu cihazda asıl sorun batarya şarj edip etmemesi ve batarya hatası vermesi bu sorunu çözen varsa haberleşelim.

Hepinize iyi günler

Sayfayı Paylaş