msi s420 sorun

Konu, 'Msi Notebook' kısmında the_beKKo tarafından paylaşıldı.

1. the_beKKo

the_beKKo Yeni Üye

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bi sorunum var msi s420 notebook kullanıcısıyım özellikleri bilindiği üzre 512 ram ati 200 m ekran kartıydı biz 1 gb ram daha ekledik ve 1.25 ram 256 ekran kartı kullanıyoruz .
    sadede gelirsek benim usbden sorunum var 3 usb çıkışım var 2 sağda 1 solda bilgisayar çalışırken soldaki usb bişey taktığımda ( hdd , flash disk , mp3 ) ve diğerleri bilgisayar kendi kendine kapanıyor ve açılmıyor bende direk şarj kesiyorum öyle açılıyor ?
    yardım edicek olan varsa şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

ayrıca wirelless tende sıkıntılıyım arkadaşımın hp dv2899et modelli notebook modemden yaklaşık 3-4 metre sürekli çekiyor benim laptop kopuyor [ofof]

2. Error!

Error! Yeni Üye

o tarafdaki usb inizde donanımsal sorununuz var burdan bizim yaap bilceğimiz her hangi bir şey yok garantisi devam ediyosun garantiye yollayın yada bir teknik servise bırakın daha notebook unuza zarar vermeden bunlardan birini yapın bence :)

3. the_beKKo

the_beKKo Yeni Üye

:D şu an serviste ve usb leri kırmışim :) cevap yazdığınız için sağolun

4. Error!

Error! Yeni Üye

biz teşekkür ederiz bizi sonuçdan haberdar etiğiniz için

5. mikiyamo

mikiyamo Yeni Üye

slm arkadaşlar bende MSI S420 kullanıcısıyım ama yeni işletim sistemi windows7 kurdum herşey süper sadece kablosuz ağda sorun var ,kablosuz internete bağlanamıyorum,bilgisayarımdan *aygıt yöneticiyi açtığımda soru işareti veriyo birtane diriverde yardımcı olursanız sevinirim

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılara girip donanım kimliklerinden çıkan kodları yazar mısınız.

7. gfb1987

gfb1987 Yeni Üye

Ekran kartında çıkan kod bu . Bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ati rodeon Express 200 M

PCI\VEN_1002&DEV_5A62&SUBSYS_02411462&REV_00

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

işletim sisteminiz nedir?

9. gfb1987

gfb1987 Yeni Üye

win7 64 bit

Sayfayı Paylaş