MSI PR200 serisi notebooklar

Konu, 'Msi Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Arka kapak komple çıkıyor. Tüm vidaları söktükten sonra kapağı kendinize doğru yatay olarak (sürgülü cep telefonu kapaklarının kayması gibi) hafifçe çekiniz. Tırnakların oturduğu yerden kurtulması lazım ancak çok hassas bir söküm olmalı zira kapağa ve tırnaklara zar verebilirsiniz. Ben iki defa söktüm taktım canım çıktı. Yani, vidalar söküldükten sonra kapak elle kalkmıyor biraz yatay olarak ileri geri hareket ettirerek tırnakları kurtarmanız erekiyor. Arka kapak üzerinde beyaz etiketler göreceksiniz, iki tanedir, onlar da ortada yeralmakta ve altlarında vidalar var. Gaanti etiketleridir. Onları delmeden vidalara ulaşamazsınız ve garantisi gider makinanın.

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

2500 - 3000 tl ye satılan crystal edition t8300 ve t9300 işlemcili 046 tr serisi makinalar 1350 ve 1750 tl gibi fiyata satılmaya başlandı. Seri sonu indirmimidir nedir?

3. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

ŞU makinaya 512 mb harici bir kart koyup neden piyasaya sürmezler anlamıyorum bu firmaların satış stratejilerini.

4. onursumer

onursumer Yeni Üye

merhaba msi pr200 kullanıcısym vistadan direk win7 ye geçiş yapmıştım driver vs sorunu yaşamıyordum fakat kullandığım bir programdan dolayı xp pro yükledim tüm driverleri yükledim forumdaki fakat hala daha bilinmeyen bir aygıt var ve ne olduğunu çozemedim

ACPI\PNP0C32\5&2BB9F244&0

şeklinde gozukuyor aygıt yonetisinde ss ekliyorum yardımcı olabilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkurler

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

6. zaferullah

zaferullah Yeni Üye

Selamlar notebookta 1394 firewire girişi olduğu yazılmış fakat resimlerde bir türlü göremedim... Firewire olduğundan eminmisiniz????

7. atmacam92

atmacam92 Yeni Üye

iyi günler msı pr200 laptop'un sağ tarafındaki girişlerinde hdmı girişinin sağ tarafındaki sarı anten girişi gibi bir şey var ama bu özelleği kullanmak için ne gerekli. kendi sitesindeki driverları kaldırmışlar yardımcı olursanız sevinirim [imdat]

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

büyüh ihtimalle diğer ülkelerde aynı kasaya tv kartı takıyorlardır. Bu yüzden anten ile ilgili birşey olabilir.
    ama ülkemize gelen modellerde tv kartı yok maalesef.

9. kiesto_afri

kiesto_afri Yeni Üye

sağol paylaşım için

10. gknhan

gknhan Yeni Üye

arkdasşlar merhaba camera büyük bir sorun haline geldi ve hala çalıştıramadım
    windows 7 ve windows 8 yükledim burdada kamera çalışmıyor.
    sorunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler

11. myli

myli Yeni Üye

Sayfayı Paylaş