MSI MS-1632 full driver lazım nerden bulabilirim

Konu, 'Msi Notebook' kısmında malachi79 tarafından paylaşıldı.

1. malachi79

malachi79 Yeni Üye

1632 driver bulamıyorum bildiğiniz bir link falan varsa acil verirseniz sevinirim.Ekran kartı eternet kartı ses kartı hepsi yani kısacası ne gerekiyorsa lazım driverlerden

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hangi işletim sistemi için sürücü arıyorsunuz?
    everestle alınmış donanım raporunuzu yazar mısınız.

3. nihas

nihas Yeni Üye

öncelikle sevgili "malachi79" üretici firmadan yani

http://www.msi.com/index.php?func=nbdri ... od_no=1058

adresinden xp ve vista 32 bit sürümlerini indirmen mümkün (konun üzerinden zaman geçmiş ama belki başka arayan vardır)

Benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim ben tüm sürücüleri kurdum hiç sorunda yaşamadım ses sürücüsü hariç nedenini anlamadığım bir biçimde ses sürücüsü kurulmuyor

işletim sistemi 32 bit xp sp3

sorunum şu sürücü kurulum aşamasında donuyor ve saatlerce beklesemde ilerlemiyor

bu soruna benim tahminim ;

ses sürücüsünün içersinde yer alan "Realtek HD Audio\MSHDQFE\Win2K_XP\us" klasörünün içersinde "kb888111xpsp1" "kb888111xpsp2" ve "kb888111w2ksp4" olmasına karşın sp 3 bulunmuyor ben nedenin bu olduğunu düşünüyorum (bu sürücünün bütün versiyonlarını denedim hepsi aynı şekilde)

sizden beklentimde şu eğer bunun sp3 ü varsa bana bunu bulabilirmisiniz veya bildiğiniz başka bir çözüm önerisi olabilirmi eğer ki yoksada daha fazla uğraşmadan sp 2 kursam sizce sorunsuz çalışırmı ? (son 2-3 gündür sürekli deniyorum olmuyor)

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sp2 ile sorun yaşamazsınız. Ama işletim sistemini yeniden kurmak istemiyorsanız şu işlemleri yapınız.

Windows XP Sp3 ses kartı kurulumu
    regedit programını çalıştırın
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Windows
    altında
    CSDVersion anahtarını bulun değerini 200 (hex) yapın
    Microsoft-UAA-Bus-Driver-for-High-Definition-Audio.html
    sürücüsünü yükleyin.
    Yeniden başlatmadan önce
    CSDVersion anahtarına eski değerini yazın
    sp1 için 100(hex)
    sp2 için 200(hex)
    sp3 için 300(hex)

sonra makineyi yeniden başlatın
    Artık ses ve modem sürücülerini anlatıldığı gibi yüklemeye devam edebilirsiniz.
    Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş