MSI MEGABOOK BYRON (MS-1024) yardım

Konu, 'Msi Notebook' kısmında poweralfa tarafından paylaşıldı.

1. poweralfa

poweralfa Yeni Üye

arkadaşlar ByRON laptop var bunu 1. driverları lazım ve de ben bir cd buldum ama eterneti kendi tanıyor ancak çalışmıyor sorunlu nasıl mı hat devamlı çekiyor yani işlev yapıyor gibi gözüküyor ancak sayfayı geç açıyor baen açmıyor yardım lütfenn

2. poweralfa

poweralfa Yeni Üye

eternet kartı realtek rtl-1389

3. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

4. poweralfa

poweralfa Yeni Üye

teşekkürler yardımın için sorun çözüldü nasılmı

ağ bağlantılarından realtek seç sonra yapılandır de ordan 100 tamdan 10 tama al normal bir şekilde giriyor olmazsa bu ayarları yaptıktan sonra elle ip ver tamam

5. apranax_23

apranax_23 Yeni Üye

arkadaşım biraz daha açıklar mısın tam 100 diye birşey göremedim benim ethetnet kartı realtek RTL8139/810x family fast. iyi günler

6. apranax_23

apranax_23 Yeni Üye

poweralfa arkadaşım teşekkürler sorunu hallettim fakat şimdide çok yavaş giriyor internete :)

7. apranax_23

apranax_23 Yeni Üye

arkadalım ağ bağlantısı bağlı görünüyor fakat bu seferde internete girmiyor ve ağda göremiyorum bilgisayarı bi önerin var mı

8. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

Standart i.p verilmiş yada farklı bir port numarası girilmiş olabilir istersen kontrol et.

Ekli Dosyalar:

• port.JPG
      port.JPG
      Boyut:
      35,5 KB
      Okunma:
      1.970
    • ip.JPG
      ip.JPG
      Boyut:
      41,8 KB
      Okunma:
      1.981
  9. apranax_23

apranax_23 Yeni Üye

ip'yi doğru verdim eminim

10. plazmax

plazmax Yeni Üye

100 den 10 alinca yavas girmesi normaldir surucuyu kurarakmi tanitiosun ? oyleyse kaldir aygit yoneticisinden surucu guncellestirden tanitarak dene birde

Sayfayı Paylaş