MSİ EX620 KULLANICILARI

Konu, 'Msi Notebook' kısmında safranboy tarafından paylaşıldı.

1. safranboy

safranboy Yeni Üye

Selamlar
    Forumu araştırdım ama ex620 hakkında bir bilgi bulamadım
    Bu modeli yeni satın aldım

2. Error!

Error! Yeni Üye

hayırlı olsun arkadaşım
    Sitemizde bulamadıysan sen paylaş bizlerle
    Özelliklerini anlat kendi gôrdüklerini göremediklerini artılarından eksilerindn bahset istersen? ;)

3. safranboy

safranboy Yeni Üye

Amacım uzman arkadaşlardan bilgi alıp daha verimli kullanmaktı ama kullanan yok sanırım
    Bende zamanla paylaşacağım tecrübelerimi..

4. mumulander

mumulander Yeni Üye

Merhaba

Makinaya xp pro kurdum. Her türlü driver çalışıyor (sadece eco tuşu hariç)
    Parmak izi ve yüz tanıma ile açılabiliyor. Gayet memnunum şu aşamada. Tavsiye edebilirim.

5. safranboy

safranboy Yeni Üye

hocam xp bende kurdum ama cinema modu çalışmıyor

6. safranboy

safranboy Yeni Üye

sürekli fan çalışıyor acaba bu anormal bi durum mu

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bilgisayar eski ise fan ve hava tahliye kanalları toz toprak doluyor. laptop çok ısınıyor. bu yüzden fan çok çalışıyor olabilir.

8. safranboy

safranboy Yeni Üye

bilgisayar daha yeni

9. eNgN

eNgN Yeni Üye

Valla pcden çok memnunum tekk derdim xp kurdum woofer çalısmıoo var mı calıstran arkadaslar xpde wooferı?? :S:S

10. Error!

Error! Yeni Üye

MSI EX620

MSI tek düğme ile kullanıcılarına özellik sunma işini sevmiş olsa gerek ki (hatırlarsanız daha önce G serisi oyun dizüstülerinde tek tuşla hız aşırtma özelliğini çıkarmıştı), EX620’yi de Cinema Pro düğmesi koymuş.

Cine Pro düğmesine bastığınızda dizüstü film moduna geçerek resim kalitesini arttırıp, üzerinde bulunan Hi-Fi hoparlör ve subwoofer’ların sağladığı Dolby ses özelliklerini açıyor. Dizüstünde film seyredenlerin hayli ilgisini çekecek Cinema Pro düğmesi, size en keyifli film izleme deneyimini yaşatıyor.

EX620’nin donanımlarına baktığımızdaysa, Core 2 Duo işlemci, 4GB’a kadar yükseltilebilir DDR2 bellek, 160, 250 ve 320 GB’lık SATA sabit disk seçenekleri, DVD yazıcı veya Blu-ray optik sürücü, 256 MB’lık Radeon HD 3470 ekran kartı, 2 megapiksel web kamerası, WiFi, Gigabit Ethernet, 4 in 1 kart okuyucu, eSATA ve HDMI çıkışlarını görebiliyoruz.

alıntıdır

Sayfayı Paylaş