MSI EX600 Laptop Camera sorunu

Konu, 'Msi Notebook' kısmında constantines tarafından paylaşıldı.

1. constantines

constantines Yeni Üye

iyi gunler herkese.

Notebook umda camera sorunu var ilk gunler calısıyordu birileri bilgisayarıma girip sistem geri yukleme yapmıstı o gunden beri calısmıyor. driverini yukledim ama sorun onda dgilmis sanırsam. Ne yapabilrim yardımlarınızı bekliyorum su anda kullanamıyorum camerayı

Camerayı baslattıgımda soyle bi sorun veriyor

'You have no video capture device'

2. tarx

tarx Yeni Üye

amcap programı varsa device die bi seçenek olması lazım yukarda onu aç sonra ordan notebook kamerasını işaretle sanırım düzelir ;)

3. plazmax

plazmax Yeni Üye

donanimsal olarak kapatmis olabilirler kurcalayanlar p1 tusunu dene

4. rmdn0119

rmdn0119 Yeni Üye

Hocam bendede aynı sorun var ne yaptınız acaba?

ilginize teşekkur ederim

sorununuz düzeldi mi yoksa hala devam mı edıyor...

5. sbilgin88

sbilgin88 Yeni Üye

hocam cam driverini yükledikten sonra power tuşunun en sağındaki P1 tuşuna bastığın an aktif hale geçecektir.Kolay Gelsin.

6. TECHNOLOG41

TECHNOLOG41 Yeni Üye

çok teşekkür ederiz.
    bizim müşterinin aynı model bilgisayarında camerayı çalıştırmak istediğimde diğer arkadaşlarınki ile aynı sorunu vardı.
    böyle basit bişeyden kaynaklanacağını hiç tahmin etmezdim. xp yükledik olmadı geri vistaya çevirdik yine olmamıştı. bios ayarlarına baktım o da olmadı. en çare notebook.gen.tr deki arişivi araştırmak oldu.
    Allah razı olsun sorun çözüldü.

[alkis] [alkis] [alkis]

7. kakkosi

kakkosi Yeni Üye

forumu yeni buldum. son cevapta epey önce olmuş ama inşaallah soruna çare olursunuz. p1 tuşuna basıldığında arama tuşu çıkıyor. kamerayı bir türlü açamadım. sistem özelliklerinde kamera ile alakalı bir satırda yok. hiç bir yerde driverını da bulamadım. şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş