MSI EX 610 KULLANICILAR BURAYA

Konu, 'Msi Notebook' kısmında yav. tarafından paylaşıldı.

1. metenery

metenery Yeni Üye

kadaşlar bugün laptop aldım.msı ex610.ama işletim sistemi free dos olduğu için vista ultimateyi kurmak istedim.hiç bişey yapmadan direk dvd formatındaki cd yi taktım ve başlattım bilgisayarı kendiliğinden normal olarak başladı kuruluma.kurulum şifresini falan girdim ancak harddisk seçeceğim yere geldiğimde harddiski görmedi.sanırım biostan yapmam lazım ama bilmiyorum.bana bu konuda ayrıntılı olarak anlatırsanız sevinirim.harddisk 149 gb yazıyor ama ileri diyemiyorum.lütfen acil yardım?

2. sun314

sun314 Yeni Üye

msi ex610 1 hafta önce hepsiburadadan aldım. Free dos yüklü geldi. Xp yüklerken gelen cd de xp klasörü içerinden driverleri yükledim. fakat beni tatmin etmeyince sitesinden tekrar indirerek tekrar ykledim. şu an makinem tatmin edici düzeyde. ısınma problemi yok. ses gerçekten harika. siteden indirdiğim ekran driverlei ile görüntü mükemmel seviyeye geldi. özellikle resim ve film izlemek muhteşem. photoshop autocad progamlarını aynı anda kullanıyorum banamısın demiyor. needsped calgon oyununu hiç bu kadar rahat oynamamıştım. bu fiyat ve performasa kesinlikle tavsiye edilir. dediğim gibi xp yüklerken biraz zorluklar olucak ancak sorunsuz kurulum isiyorsanız vistayı kurabilirsiniz.

3. magnetec

magnetec Yeni Üye

arkadaşlar bende de msı ex 610 var ama wireless bü türlü çalıştıradam msı nin sitesinden sürücüsünü indirdim kurdum
    aksi bi problem yok gibi görünüyor fakat cevremde birsürü kablosuz ağ var ben hiçbirini göremiyorum. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var

4. Error!

Error! Yeni Üye

FN kombinasyon tuşundan wifi açık olduğundan eminmisiniz ?

5. magnetec

magnetec Yeni Üye

EVT EMİNİM AÇIK

6. magnetec

magnetec Yeni Üye

ARKADAŞIM ZATEN FN TUŞUNDA DEĞİLKİ AYRI Bİ TUŞU VAR ÜZERİNDE ANTEN İŞARETİ VAR BEN SADECE ONU AÇIYORUM SENİN DEDİĞİN FN TUŞUYLA AÇILAN WİFİ YOK TARİF EDERMİSİN

Sayfayı Paylaş