Moralim sıfır

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında hacas tarafından paylaşıldı.

1. hacas

hacas Yeni Üye

Arkadaşlar evde kavga yüzünden moarim çooooooooooook bozuk ne yapmamı önerirsiniz asimmi kendimi..

2. mRocK

mRocK Yeni Üye

asmak çözüm olsaydı dünyada adam kalmazdı :D onun yerine karşılıklı oturarak tartışmadan sakince problemlerinizi konuşmanızı ve beraber bir çözüm bulmanızı tavsiye ederim deneyin faydalı olacaktır

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sıkma canını kardeş,hayatta herşeye yer var.

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

benimde çok bozuk,cumartesi günü YADAM sınavına girdim yine kaldım 4 senedir veremiyorum,bu son hakkımdı bölümüdeki bütün ingilizceleri verdim ama YADAM denen fakülteyi veremiyorum [ofof] [ofof] [ofof] [ofof] [ofof]

5. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Burda bu kadar dilci varkene sınavı veremiyorum demen çok üzücü. Biraz araştırsan faydalı birini bulursun forumdan. ŞAka bir yana canını sıkmamaya çalış. :roll:

6. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

teşekkürler
    4 senedir veremiyorum,baraj 60,ne hikmetse 2 sefer 59 birinde 57 öbüründe 58 aldım [ofof] [ofof]

7. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

O kötü olmuş evet [aglamak] [aglamak]

8. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

[ofof] [ofof] [ofof] [siddet] [siddet]

9. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Tmm tmm pilavyer sakin relax. Hallediceksindir eminim [melek] Kafanı kırma daha fazla lazım olur yine :mrgreen:

10. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

:) :D

11. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Heh şöle. sınavı geçememen herşeyin sonu değil herşeyin başlangıcı. YADEM sınavına yeniden hazırlanmak gibi bir başlangıç :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

YADAM sınavına yeniden hazırlanmak için gelecek seneyi baklemek zorundayım,önce güzelce harç parası alıcaklar 680 tl cik sonra güzelce sınava alıcaklar [ofof] :(

13. mRocK

mRocK Yeni Üye

ben seni çalıştırırım pilavyer hem sen bizim kampanyalardan haberin yok mu :D

14. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

okudum kampanyaları,rekabet arttı :mrgreen: :mrgreen:

15. The Wind

The Wind Yeni Üye

Yadamın yaptığı sınavlar yüzünden 1. sınıfta aldığım Tarih dersini 3. sınıfın sonunda anca verdim...Sinir bir kurumdur kendisi bilirim. [ofof] [ateskafa]

16. mRocK

mRocK Yeni Üye

O zaman bu YADAM ne oluyor yau ben ilk defa duyuyorum biri bana açıklayabilirmi

17. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

YADAM, Selçuk üniversitesi yabancı diller yüksek okulu,ben hazırlık okumadım direk kendi bölümüme geçtim son sınıftayım kendi bölümümdeki ingilizce dersleri verdim ama YADAM sınavını geçemiyorum [ofof] [ofof]

18. The Wind

The Wind Yeni Üye

Eskiden YADAM-ATAM dı o kurum,şimdi sadece YADAM mı kaldı,bizim zamanımızda hem İngilizce sınavları hem de İnkılap Tarihi sınavları o kurum tarafından yapılıyordu.

19. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

sadece yabacı dil sınavlarını yapıyor hocam

Sayfayı Paylaş