Modern Warfare 2'nin Devamında Ne Olacak?

Konu, 'Oyun Genel' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  Modern Warfare 2'nin daha çiçeği burnundayken, yapımcılar bir sonraki oyun için kollarını sıvamaya başladı. Peki Call Of Duty hangi oyunla devam edecek?

  Call Of Duty efsanesi, Modern Warfare 2'yle büyük bir ivme kazanarak devam ediyor. Yapımın piyasaya sürülmesinin üzerinden daha bir hafta geçmedi, ancak oyun birçok rekoru kırdı. Kısa süren senaryo süresi nedeniyle, tüm oyuncuların hevesi kursağında kaldı. Şimdi ise herkes, serinin bir sonraki oyunun ne olacağını merak ediyor.


  Serinin ilk oyununda, Gaz ikincisinde ise Ghost adlı karakteri seslendiren, Craig Fairbrass yeni yapımla ilgili açıklamalarda bulundu. Fairbrass, yaptığı bir röportajda, Ghost'un kendine özel bir çizgi romanının çıkartıldığını şimdi ise Infinity Ward'un bu karaktere özel bir oyun hazırlamak istediğini söyledi. Ayrıca dublaj sanatçısı, karakteri tekrar seslendirmek için sözleşme de imzalamış.

  Crysis'de Ghost gibi, tam bir görev adamı olan Pyscho için özel bir oyun çıkartmıştı. Modern Warfare 2'nin bu devam yapımı, DLC olarak mı gelecek yoksa tek başına bir oyun mu olacak şimdilik bilinmiyor.

  alıntıdır:shiftdelete.net
   

Sayfayı Paylaş