Microsoft SideWinder Gaming Mouse (Oyuncu Faresi)

Konu, 'Oyun Genel' kısmında MooNLiFe tarafından paylaşıldı.

1. MooNLiFe

MooNLiFe Yeni Üye

Teknik Özellikler:
    En yüksek çözünürlük: 2000 DPI
    Tuş sayısı: 4'ü programlanabilir toplam 5 tuş, çözünürlük değişimi için 3 tuş, 1 makro kayıt tuşu, 1 oyun klasörü tuşu
    En yüksek ivmelenme: 40 g
    USB Raporlama hızı: 500/s
    Tarama hızı: 7080 k/s (~6 MP/s)

FİYATI: 06.04.2008 itibariyle ~ 110YTL (KDV Dahil) - Online Olarak Temin Etmek İçin Tıklayın!

Her ne kadar fonksiyonları ile baş döndürse de oyun camiasında özellikle 1. ya da 3. Person Shootout tarzındaki mouse ile oynanması gereken oyunlarda Logitech G5, Razer Copperhead ve A4 Tech X750B-F nin hükmüne son verip veremeyeceğini ancak zaman gösterir.

Kişisel olarak Microsoft hariç tüm saydığım mouseları kullandım. Razer 15 gün dayanıp teknik servise gitti, 2. gelen razer da yine 15. gününde teknik servis yolunu aşındırdı. Çok kaliteli bir mouse(işçilik olarak) ancak teknik olarak hala tam manası ile oturtulamadı.

A4Tech X750B-F Fiyat/Performans olarak alabileceğiniz en ideal oyuncu mouseudur. Yalnız işçilik kalitesi pek iyi değildir. Üst yüzeyi özellikle elleri ter yapanlar tarafından rahatlıkla soyulabilir. Soyulsun görsel açıdan sorun değil benim için diyorsanız kesinlikle tavsiyemdir. KDV dahil 35 YTL ye temin edebilirsiniz. Son çıkartılan Yılan Desenli versiyonunda soyulma sorununun giderildiğini işittim ancak denemediğim için yorum yapmaktan kaçınıyorum.

Son olarakta Logitech G5 ten bahsetmek isterim. Eliniz büyükse tercih etmelisiniz. Ağırlığı artırılabiliyor. Mousela beraber yedek ağırlık kitleri geliyor. Kablodan tutunda kaplama kalitesine kadar her şeyi 4 4 lük! Tek - yan olarak sayacağımız yönü A4 Tech ve Razor a göre daha büyük ancak emin olun ki Microsoftun bu mouseundan daha küçüktür.

Sayfayı Paylaş