MH-35-U055 ses cızırtısı !

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında spyhonor tarafından paylaşıldı.

1. spyhonor

spyhonor New Member

İşletim sistemini windows 7 ultimate yaptıktan sora, bolca teşekkür ettim realtek ses kartı sorunu yüzünden cızırtılı bir ses alıyorum laptopumdan. Biraz uğraştıktan sonra realtek'in müzmin bir sorunuymuş bu win 7 de. Yalnız realtek in vista driver ini kurarak bu sorunu çözenlere rastladım başka başka bilgisayarlarda başka başka modellerde... Ben Packard Bell mh-35-u-55 model laptopumda söylenen çözümleri (tüm çözümlere ulaşmamışımdır umarım) yaparak bu sorunun üstesinden gelemedim. Biz packard bell kullanıyoruz diye win 7 yi gönül rahatlığı ile kullanamayacakmıyız.Ses kartı "''realtek high definition ALC268"" Çözüm önerilerinizi dikkatle takip edeceğim arkadaşlar. Saygılar

2. spyhonor

spyhonor New Member

sorun çözüldü, aynı sorunu olanlar için
    1- win7 ini otomatik yüklediği high definition ses aygıtı kaldırın
    2- bilgisayarı yeniden başlatmadan, bilgisayar ile beraberinde verilen vista driverini kurun
    3- bigisayara reset atın win7 gene high definition ses aygıtı olarak görecek, aygıt yönt. sürücüyü güncelleştir deyip yüklediğimiz driverin konumunu belirtiniz
    4- güncelleştime sonrası realtek high definition olarak sorunsuz olarak çalışmaya başlamıştır ses kartım pc de

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

çözüm için teşekkürler

Sayfayı Paylaş