max 2600ytl ye kadar notebook arıyorum

Konu, 'Notebook Genel' kısmında moy_ tarafından paylaşıldı.

1. moy_

moy_ Yeni Üye

Arkadaşlar cümleten selamlar;
    Nisan ortası gibi kendime yeni bir notebook almak istiyorum;yapacağım kararda bana yardımcı olmanızı istiyorum arkadaşlar
    Şu an kullandığım notebookumu 12/04 yılında aldım ve halen kullanmaktayım Toshiba satellite A50 111 modeli,Artık hiç iş görmez bir konuma geldi kasasinda çizikler,bozuk cd-rom sürücüsü menteşesi kırık ekranı,tam calişmayan klavyesi ile sadece internete girer oldum:)2600 YTL ye kadar iyi bir makine bakmaktayım.Aradığım tek özellik,Tasarim ile uğraşırıyorum bu yüzden ekran kartı güçlü olmali, hem tasarım progrmlarını rahatça çalıştırmalı hemde oyunları rahatça oynamalıyım.Genelde ürün alma tarzım ise o günün şartları ile en iyi ürünü alıp senelerce sıkıntısız kullanmak...Bu durumda bana hangi markanı hangi modelini önerirsiniz??
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

2. moy_

moy_ Yeni Üye

3. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

4. justice

justice Yeni Üye

kardeş o parayı bana ver beni laptop yerine kullan [gulmek] çok para değilmi yaa. ölü yatırım ne de olsa

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kardeş bence bu linktekini alacağına A200-1VL al daha iyi.Sadece tek farkı var,senin verdiğin linkteki 250 gb hddli ...
    1VLde ise 160 gb harddisk var ve arada sanki çok fiyat farkı var...
    Düzeltiyorum,fiyatlar hemen hemen aynı,kesinlikle linkteki daha iyi... ;) Tabi Toshiba alacaksanız..Başka markalarla kıyaslamadım.

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Toshiba kadar iyi notebooklar çok hatta daha iyi. Hp ve Asus buna örnek verilebilir. Bence T9300 işlemcili bir makina al... Acer T9300 lerde fena değil.

7. moy_

moy_ Yeni Üye

Öneriler için teşekkürler arkdaşlar;
    Bugün teknosa nın sitesinde gezerken böyle bir makine gördüm amd kullanıyor ekran kartı 512mb 4 gb ram i var
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/P ... OTEBOOK63#

sizce bu ürün nasıldır beni yarı yolda bırakırmı ?

8. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Tek kötü yanı fiyatı 1.000 YTL ucuz olması bütçenizden... Bence alet süper ve işinizi fazlası ile görecektir. Ancak Acer fan sesi, ısınma sorunu vb gibi konuları kullanıcılarından teyit edin bence.

Sayfayı Paylaş