mavi ekran çözümü arıyorum

Konu, 'Acer Notebook' kısmında halilarslan87 tarafından paylaşıldı.

1. halilarslan87

halilarslan87 Yeni Üye

arkadaşlar benim notbook da acer 5720G marka pc 2 saat açık kaldıkdan snra bir anda kapanıyor ve mavi ekran geliyor mavi ekrandaki yazıları okuyacak kadar zamn dahi wermiyor mavi ekran gelir gelmez 2 sn açıkkalıyor bilgisayar tekrar başlıyor bu arada arada sıradada bip diye ses geliyor bilgisayardan bunun için çözüm yolu söylerseniz çok sevinirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hata kodunu görmeden birşey demek zor ama Donanımsal bir soruna benziyor.

3. halilarslan87

halilarslan87 Yeni Üye

dediğim gibi göremiyorum 2 sn duruyo hmn yenien başladtıyo mecburen formatmı attırmamız lazım

4. ahmedcan

ahmedcan Yeni Üye

sorun sistem çökmesinden kaynaklanıyor ... Windows üzerindeki herhangi bir dosyanın hata vermesi ya da silinmesi bozuLmuş oLma oLasıLığı var.. Lütfen üreticinizin vermiş olduğu CD kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

O ses olayı için de donanımsaldır.. ama yine de dediğim şekiLde yapınız yani format atınız ve (ses)sorunu devam edecek mi , diğer sorunLar çözüLecektir.

5. halilarslan87

halilarslan87 Yeni Üye

ben bunu aldığımda vista yüklüydü orjinal sistem ben dvd oluşturmadan win 7 attırdım şimdide lisanssız sürüm kullanıyorum elimdede cd yok şu an tekrardan orjinal sisteme çewirebilirmiyim bunu

6. ahmedcan

ahmedcan Yeni Üye

tekrardan eski işletim sistemine uLaşabilmeniz için tekrardan boot etmeLisiniz... Yeniden kurmalısınız.

Sayfayı Paylaş