Matsihita UJ 850s

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında esturgi tarafından paylaşıldı.

1. esturgi

esturgi Yeni Üye

arkadaşlar toshiba l40-139 notebook kullanıyorum son günlerde bilgisayarım kendi yazdığı dvdleri okumamaya başladı...dvd hız ayarlarıyla oynadığımda zaman zaman okuyor ama ilk açılışta maalesef aynı şeyi söyleyemeyeceğim aklıma firmware güncellmesi geldi ama bu dvd-ram in güncel yada en son sürüm firmware'ini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

durup dururken bozulmaz sanırım. Recoveyr ile sorun çözülmezse bence teknik servise başvurun.

3. esturgi

esturgi Yeni Üye

işletim sistemi ilk geldiğinde bildiğiniz üzere vistaydı ve vistanın kullanışsızlığı malum bende xp ye dönmüştüm bu yüznde bir sorun olacağını kendi adıma sanmıyorum...ilk mesajı yolladıktan sonra format attım ilk format attığımda okudu sora gerekli driverları yükledim ve tekrar aynı sorun başladı...acustic silenceri yüklediğimde farkettim okumadığını kaldırdım okudu saha sonra emin olmak için aynı programı tekrar yükledim okumadı kaldırdım yine okumadı :mrgreen: yüklediğim codeclerle ilgili bir sorun mu dedim kaldırdım yine aynı...acaba dvd de mi problem var dedim masaüstü bilgisayarıma ve dvd playerımda denedim sorun yok sorun tamamen laptopta inşallah serevislik bir sorun değildir bi gittimi 20 günde geliyor ilk yolladığımda yapacakları name de cabası toshiba iyi güzeldi servis olayı sıfır maalesef :) yine son umut olarak firmware bulabilen bir arkadaşımız paylaşırsa sevinirim...

Sayfayı Paylaş