Masaüstü Pc Notebook İle Takas yada Satılık..

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında onname tarafından paylaşıldı.

1. onname

onname Yeni Üye

Arkadaşlar kullanmakta olduğum masaüstü bilgisayarımı notebook ile takas etmek istiyorum. değiştirmek isteyen olursa notebook özelliklerini buraya yazarlarsa ve iletişim için bi mail adresi eklerlerse sevinirim.
    not: ankara k.örende oturuyorum. ankara dışı msj yollamayın lütfen...

Bilgisayarı 2007 mart ayında ankara-mavi bilgisayardan 1640 ytl ye aldım.(tv kartı hariç) tv kartını sonradan ekledim. bilgisayar çok temiz. 19" monitörü var. core2 duo 2.13 ghz işlemci ve geforce 7600gt ekran kartı ile kaldırmadığı oyun yok. ben 1280*960 çözünürlükte call of duty 4 - nfs pro street - crysis v.b. oyunları oynadım. mükemmel şık bi kasası var. led göstergeli ve termometreli. termometre uçlarını HDD ve işlemciye takıyorsunuz. böylece fiziksel ısılarını led göstergeden takip edebiliyorsunuz. 1 yıl garantisi devam etmektedir. faturası, cd ve aksesuarları mevcuttur.

Bilgisayarımın Özellikleri

ANAKART: GIGABYTE 8I945G-MF I945G S. 775, D2-667, VGA, P

İŞLEMCİ: CORE2 DUO E6400 2.13GHZ 64B 1066

RAM: BIGBOY 1GB DDR2 667MHZ PC2-5300

EKRAN KARTI: D.PALİT GF. 7600GT 256MB PCI EXP. T.0

HDD: SAMSUNG SATA2 160GB 7200RPM DISK 8MB CACH

MONİTÖR: 19" SAMSUNG 997MB GÜMÜŞ/SİYAH M. BRIGHT M

DVD: SAMSUNG-18X DUAL DVD+-R/RW WRITER SIYAH

KASA: DEXONIC BLUE POWER 350W LED Lİ ATX

SPEAKER: CREATIVE SBS-265 SPEKAER SİYAH

K/MOUSE: A4TECH PS/2 OPTİK MOUSE - Q-PS/2 KEYBOARD

TV KARTI: AVER TV

[resim=]http://www.dijitaltrend.com/images/GH014_buyuk.jpg[/resim] [resim=]http://all-it.ro/imagini_produse/6631_samsung_997mb.jpg[/resim]

2. onname

onname Yeni Üye

3. onname

onname Yeni Üye

konu günceldir. takas yerine satın almak isteyen olursa 699 liraya çektim fiyatını. zarar ki ne zarar. batan geminin ta kendisi :D

böyle profesyonel bi makinayı acer aspire 5315 e tercih etmemin ne gibi bir mantığı var henüz çözebilmiş değilim. notebook istiyorum :(

4. gececi28

gececi28 Yeni Üye

5. onname

onname Yeni Üye

dostum kusura bakma ya :( http://www.teknolojix.com sitesindeki aceras 5315 499+kdv ile satılıyor. 29 marta kadar da %18 kdv indirimli. yaklaşık 620 ytl gibi bir fiyata geliyor. onu almakta kararlıyım. ayrıca belirttiğim gibi ankara içi düşünüyorum buda ayrı bir sorun.. konu güncel olup bilgisayarın fiyatı 650 ytl ye çekilmiştir.

"senin pc yi alana kadar acer as5315 i alırım yahu!" diyenler olabilir. şunu belirtmek isterim. benim taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım olmasa 1640 ytl ye aldığım pc yi emin olun satmazdım.. bu profesyonel bir oyun cihazı benim alacağım laptop ise sadece ofis işleri için. bu arada hala ankara içi iyi bir notebook takas teklifi gelirse değerlendirebilirim. teşekkürler.

6. gececi28

gececi28 Yeni Üye

bende pazartesi ankaraya geliyorum zaten hep ankarada olduğumu hayal edersin olur biter :roll: ayrıca o alacağım dediğin bilg. batkım bendekiyle aynı sadece benimki 3 ay kullanıldı o da çok az birde fiyatı 772 yazıyo sen 620 yazmışsın ama sen bilirsin makine senin ;)

7. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

kardes benım ılanım zaten sıtede var ıstersen goruselım...kuzenıme masaustu alacamda

8. ASUS A3A

ASUS A3A Yeni Üye

teklif hala geçerlimi ?
    A3A ASUS var sıfırdan farksız.
    Bursa
    ASUSTEK A3A SONOMA 1.73Hz 512MB 60GB KAMERALI 15
    • Marka:
    • Model:
    • Chipset:Mobile Intel 915GM Express Chipset
    • Sistem belleği:512 MB DDR2 RAM, max 2 GB
    • Ekran Kartı:Intel® 915GM 128 MB paylaşımlı
    • Ses Kartı:AC97 S/W
    • Modem / faks:Intel High Definition MODEM
    • Network:10/100 Mbps
    • Pcmcia:pCMCIA 2.1
    • Sabit Disk kapasitesi:60 GB
    • Optik sürücü:8x DVD-Dual
    • Batarya:Li-Ion 8 cell 6 saat
    • Ekran:15" XGA (1024 x 768) TFT / 1.3 Mega Pixel KAMERALI
    • İşletim sistemi:Microsoft Windows XP Home
    • Boyutlar:32.8 x 28.8 x 27-38cm, 2,75 Kg
    • Geliştirilmiş Port'lar:1 x IEEE1394 ,4x USB 2.0, PCMCIA 2.1, Card Raeder 4+1
    • Kablosuz haberleşme:802.11g WiFi Kablosuz Arabirim, IRDA

9. youtube1

youtube1 Yeni Üye

SİEMENS FUJİTSU AMİLO SERİA 1665

İŞLEMCİ:AMD sempron 1.79Ghz 3100+ çift çekirdek işleci

Ekran Kartı:256MB

HDD:120GB

RAM:512MB(istenirse 1024 yapılır)

CD leri hiç açılmamıştır...

şık çantası ve optik maus mevcuttur...

tks etmek istediğim masaüstünün özellikleri :

intel core duo işelmci 2.0+ 256mb ekran kartı ve üstü 1GB ram ve üstü 19 inç monitor ve üstü olması yerlidir...

bana ulaşmanız için:

murat-328@windows....

Sayfayı Paylaş