Markaya güvendim şimdi pişmanım

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında bireysel tarafından paylaşıldı.

1. bireysel

bireysel Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar
    İyi bir notebook almaya niyetim vardı ve çevremdeki dostlarım Toshiba markasını bana tavsiye ettiler ve bundan 15gün evvel Toshiba Satellite A200-23U modelini bir arkadaşımın aracılığı ile 1800YTL ye aldım.Cihazın işletim sistemi Vista Home Premium .Cihaz çalır vaziyette iken mavi ekran geliyor ve aşağıdaki hataları veriyor ve cihaz kendini kapatıp açıyor.Açıkçası bu durum benim bu markaya olan güvenimi çok sarstı.
    IRQL NOT LESS OR EQUAL
    MOMORY MANAGEMENT
    BAD POOL CALLER
    DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL
    Birde cihazı normal şekilde kapatıp açtığımda cihazın tarih ve ssat ayarı 2004 yılına geriye gidiyor.
    Sanırım bana defolu bir cihaz satmaya kalktılar.Siz Ustaların bu hatalar ile görüşlerinizi benle paylaşırsanız sevinirim.
    Not : Vistanın tüm güncellemeleri yüklü olduğu halde bu hataları veriyor.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aynı konu için 3 farklı yere yazmanıza gerek yok.
    Lütfen notebookunuzla ilgili konudan devam edelim.

3. dunya

dunya Yeni Üye

onun markayla alakası yok bende dell aldım aynı vista yüklüydü vistaya uyumsuz kamera cdsi yükledim aynı sorun bendede oldu vistayı hemen sildim xp yükledim şimdi süper hiçbir sorun yok .vistayı düzeltmezlerse donanım sorunu bile açabilir.vista xp programlarına uyumsuz.

4. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Bilader 1800 YTL ye Birinci El Toshiba Satellite A200-23U alıyosun ve şikayetcisin! Gerçek Fiyatı 1800 $ a yakın! Oda 2,300 YTL yediyo!Ayrıca Güvenin falan sarsılmasın!Aldığın yere görede değişir...

5. broken_wings

broken_wings Yeni Üye

Ben bir tasarımcıyım.Bende 1800 $ + KDV Aldım.İşimde ağır programlar kullanırım..Canavar gibi.Sizin aldığınız yerde sıkıntı var..

6. metrapoix

metrapoix Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar bende TOSHİBA A200 1CR modeli var ve gayet iyi bence vistanın rahat rahat çalışması için en aZ 4 gb ram olması lazım ama laptoplarda gnelde 512*2 olduğu için çok iyi performans beklemeye gerek yok ben yükselterek 2 gb yaptım ben reklamcıyım ve photoshop corel draw ve flexi kullanıyorum pc imde we xp yükledm herkese su anlık xp tavsiye ederim çok rahatım elektronik tamamen şans iiişi olduğıu için markalara çamur atmaya gerek son sanırım herkese saygılar....!

Sayfayı Paylaş