Marka logoları nasıl olmuş.

Konu, 'Site Hakkında' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Selam,
    sizinde görebileceğiniz gibi notebook kategorilerinde marka logoları var artık.
    Sizce nasıl olmuş.
    Diğer markalarada forum açıp logoları koyalım mı? Ne dersiniz.

2. mRocK

mRocK Yeni Üye

saka eline sağlık müthiş olmuş ya çok profesyonel gözüküyor

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Teşekkürler.
    logoları ben tasarlamadım bu arada. Yanlış anlaşılma olmasın. Ben sadece siteye ekledim.

4. mRocK

mRocK Yeni Üye

:D çok daha göze hitap ediyor bence her marka için bir başlık açalım çünkü forum giderek büyümeye başladı ve her markadan başlıklar açılmaya başladı. Her markanın üst topici olması daha fazla kullanıcı çekecektir diye düşünüyorum.

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kısa süre içinde lg, packard bell ve sony vaio ya başlık açabilirim. Birde msi olabilir.

6. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Tebrikler Saka. Bence de çok güzel olmuş

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Tebrik ederim,logoları çok akıllıca düşünmüşsün,sitenin görselliğine katkıda bulunmuş.Yukarıdaki reklam da daha iyi ve dikkat çekici olmuş.Senden bir ricam var,üst kısımdaki link ağacını alt kısıma da uygulayablir miyiz?Sen şimdi link ağacı ne demek diyebilirsin,ben açıklayayım.Mesela şuanda ''forum-diğer forumlar-site hakkında '' bölümündeyiz,bunu sayfanın üst kısmında aynen böyle görüyoruz,altta da bunu bu şekilde ayarlarsan daha hoş ve kullanışlı olabilir.Ne dersin?

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Link ağacını gördüm.
    Ekleyebilir miyim bakarım yarın.

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kolay gelsin,sen yakında beni döversin :D

10. mRocK

mRocK Yeni Üye

Emrah sen hep böyle kendin mi bişeyler isteyeceksin sanıyorsun sen bir kaç ay sabret ben de senden istekte bulanacağım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

11. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

ellerine sağlık çok güzel olmuş

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

link agacını sayfanın altına da yerleştirilirse iyi olur, ben daha önce dile getirmiştim ama arada kaynadı sanırım :)

13. The Wind

The Wind Yeni Üye

Mesela? :D

14. umutkara

umutkara Yeni Üye

Logolar harika olmuş [alkis]

Sayfayı Paylaş