MacBook Uygun Mu ?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında lapagayo13 tarafından paylaşıldı.

1. lapagayo13

lapagayo13 Yeni Üye

Selamlar Arkadaşlar,

Ben Yakın zamanda Macbook almayı düşünüyorum. Öğrenmek istediğim konu şu :
    Enformatik öğrencisiyim.Windows dışında elime işletim sistemi değm6edi. MacOS acaba bana uygulamalarda ve ya yazılım ile ilgili programlarda ve konularda sorun çıkartır mı? Enformatik alanı için kullanıma uygunmudur acaba?

Şimdiden teşekkür ederim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Enformatik'e özel kullandığınız bir yazılım varmı? Bu yazılım için ille macbook mu almanız gerekiyor.
    Eğer gerekmiyorsa şahnsen sizin yerinizde olsam windows tan vazgeçmem. Windows ve programları konusunda ne kadar gelişirseniz iş hayatınızda faydasını bolca görürsünüz.

3. lapagayo13

lapagayo13 Yeni Üye

Derslerimin bir zorunluluğundan değilde, kişisel bir zevk olarak düşünüyordum MacBook ama sizinde dediğiniz gibi windows dan MacOS ye geçmek pek iyi gözükmüyordu gözüme. Özel bir kullandığım program yok. Henüz 2. Sınıftayım ilerki zamanda MacOS nin başıma uyumluluk konusunda sorun açmasından korkuyordum zira büyük bir yatırım aslında Mac almak benim için.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Dediğim gibi benc eokul içinde gerekli değilse standarttan şaşmayın. İş hayatında windows bilgisi gerçekten çok işinize yarayacaktır. çünkü bütün işyerlerinde windows kullanılıyor.

5. lapagayo13

lapagayo13 Yeni Üye

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Sayfayı Paylaş