M51VA 253DV -- M51VR 253DV

Konu, 'Asus Notebook' kısmında odilya tarafından paylaşıldı.

1. odilya

odilya Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar...

ben m51 va almayı düşünüyordum fiyatı yaklaşık 3000 tl civarında ama sitelerde gezerken m51vr yi gördüm.m51va ile aynı özelliklere sahip hemde fiyatı 1500 civarında.acaba bu iki ürün arasında benim bilmediğim bir fark mı var? neden m51 vr nin fiyatı bu kadar düşük?

M51 VA http://www.hepsiburada.com/asus-m51...tDetails.aspx?categoryid=98&productid=bd72781

M51 VR http://www.istanbulbilisim.com.tr/M-Series_M51VR-253DV-ASUS-DUNYASI,8169.html

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aralarında bir çok fark var.
    Anasayfamıza girip detaylı karşılaştırma yapabilirsiniz

3. odilya

odilya Yeni Üye

sitede m51vr 253 dv olmadığı için bi karşılaştırma yapamıyorum.ama verdiğim linklerdeki özelliklere bakılırsa aynı gözüküyor.m51vr 253dv de parmak izi okuyucu yok zannedersem...

niye bu kadar ucuz bu m51vr 253 dv .?.

4. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Yeniden kontrol ederseniz artık M51VR olarak yazılmadığını göreceksiniz. Telefon görüşmemde hatalarını anladılar ve düzelttiler. Ayrıca M51VA stoklarında yok ve geldiğinde o fiyattan daha pahalı olacaktır.

5. odilya

odilya Yeni Üye

hmm şimdi kontrol ettim.haklısın m51 va olarak düzeltmişler ama bu seferde fiyatı unutmuşlar... çünkü neredeyse 3000 tl civarında.

bende heyecanlamnıştım ne güzel.alternatif bi şii buldum diye... şansımıza.... :)

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Siteyi takip edin devamlı olarak. Ben aradığımda ikisininde fiyatı sistemde 1615 idi. Bugün aradım gerçöekten M51VA bu fiyatmı dedim. Evet dediler ancak fiyatı 1780'e çekmişler. Stokta ürün yok yalnız. Şubat sonu gelecekmiş.

7. odilya

odilya Yeni Üye

walla m51 va 1780 gerçekten mükemmel bir fiyat.eğer gerçekten öyle olursa hemen alırım.olmazsa bende bi arayıp sorayım ileriki günlerde....

teşekkürler...

8. odilya

odilya Yeni Üye

dayanamadım aradım :) sitede gördüğünüz fiyat doğrudur dedi.45 gün e kadar bekliyoruz gelmesini diyor... hadi hayırlısı...

:))))))))

9. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Merkat etmeyin, 45 güne kadar fiyatı 2900 olur.

10. odilya

odilya Yeni Üye

inşallah olmaz... :) :)

11. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Ben telefonda aradığımda sitede fiyatı 1615 taksitli idi. Gözlerime inanamadım aradım doğrumu dedim evet ama stokta yok dediler. Daha sonra baktığımda 150 tl fiyatı artmış ama bu fiyatta süper .

12. odilya

odilya Yeni Üye

m51 va 2000 tl ye kadar süper bence... çünkü diger sitelerde 3000 tl vatanda war bu ara indirim 2600 falan yapıyo.bence biraz fazla bu fiyat... 2000 civarı iidir.1800 süperdir :)

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ürünleri nereden getirecekler acaba?

14. odilya

odilya Yeni Üye

walla hiçbir fikrim yok.biraz zaman geçsin gene ararız o zaman sorup yazarım...

15. odilya

odilya Yeni Üye

16. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

hata olduğu belliydi..

17. qwertyu77

qwertyu77 Yeni Üye

18. odilya

odilya Yeni Üye

gördüm bu ilanı ama sadece card finans a yapıyolar.... içim acıdı.... :cry:

19. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Bence M50VN veya M50VM modellerini bekleyin arkadaşlar. M51 serisinin ekranı kasaya sabitleyen menteşelerinden herkes şikayetçi. M50 kasası bir adım önde bu konuda. Daha güzel bir makina, fiyatı pahalı ama kampanya vs derken denk gelir alırsınız. Biraz sabır. Örneğin ben mesela uzun süredir takip ettiğim Lenovo T9400 işlemcili en üst seri ideapad laptobu bimeksten 2850 yerine 1790'a kaptım... Hemde 12 taksit...

20. odilya

odilya Yeni Üye

o da kesin card finans tandır :)

Sayfayı Paylaş