M51SN mi A300-15W mi?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında janus tarafından paylaşıldı.

1. janus

janus Yeni Üye

Herkese Selamlar. Bir süredir laptop bakıyorum tam Asus M51SN almaya niyetlenmişken Bir kampanyada Toshiba A300-15W yi gördüm. 2si şu an yaklaşık aynı fiyat özellikleri arasındaki farklar ise Asusta NVIDIA Geforce 9500 ekran kartı, 2gb ram ve Win Vista Premium Tr bulunurken Toshibada ATI HD3650 ekran kartı 3 gb ram ve Windows Vista Business Tr ENG işletim sistemi var. Laptopu oyun internet download ve film için kullanacağım. Hangisini seçmeliyim ve vistanın business edition ı beni olumlu ya da olumsuz etkiler mi? son olarak bunlardan 300 400 ytl ucuza A200-23U modelini gördüm onun özellikleri de şöyle
    Santarosa Core 2 Duo T7500 2.2 GHz
    4MB
    2048MB
    200 Gb
    ATI HD2600 512 Mb (max.1279mb)(vga) bunun için de yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

a200 ü kafadan eledim. a300 ve asus arasında gidip görün öyle karar verin bence. özellik olarak pek bir gark yok.

3. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

A300 modeli gayet iyi..Bencede gidip yerinde gör hoşuna gideni al ;)

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bence ikisi de sizi üzmez,bence de gidin ve hoşunuza daha çok gideni kapın :D

5. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Ama Toshibanın A300-15W laptopunu hiçbiyerde bulamadım :roll: özellikleri bi tek toshibanın sitesinde yazıyo...

6. janus

janus Yeni Üye

ben de bir tek vatancomputer da bulabildim yaklaşık 800 ytl lik bir indirim var gibi görünüyo ama başka hiç bir yerde olmadığından fiyat mukayesesi yapamıyorum ve bu indirim ne derece gerçekçi bilemiyorum :(

Sayfayı Paylaş