Lutfen Yardimmm

Konu, 'Acer Notebook' kısmında mecidiye57 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mecidiye57

mecidiye57 Yeni Üye

Arkadaslar bir sorunum var ama sebebini bilemiyorum yardimci olurmusunuz!
    Acer Aspire 7720 sahibiyim Windows Vista Home Premium kullaniyorum!
    Sorun surda vista acildiktan sonra bilgisayar en az 5 dk hardiski okuyor ve kasiyor sebebi ne olabilir?
    Bilgisayarimin ozellikler :
    - Intel Core 2 Duo T7300 (2.0 GHz, 800 MHz FSB, 4 MB L2 cache)
    - Intel GraphicsMedia Accelerator X3100 (Paylasimli 358 Mb Sistem video Bellegi 128, Paylasilan Sistem Bellegi 230)
    - 2 GB DDR2 (Remlerin markalari farkli)
    - 160 GB HDD (3 hardiske boldum)

genel ozellikler bunlar.

Arkadasim asus aldi onun ki core duo 1.73 GHz Vistayi benim bilgisayarimdan daha erken aciyor gicik oldum :((

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Konu başlığını düzeltmezseniz silinecektir...

3. forqueen

forqueen Yeni Üye

arkadaşım merhaba ben bu konuya biraz fazla yakından hakimim ama sana ilk önce tavsiyem harddiskte bad sektör olabilir yada sistem dosylarında sorun olabilir ama umarımki inşallah sistem dosylarında sorun vardır yani format atarsın geçer eğer geçmezse o zaman kötü en kısa süre içersinde bas sektör taraması yap format attıktan sonra makinan aynı performansı verirse sana dağa tedaylı yapman gerekeneleri yazacağım elimden geldiği kadar yardımcı olurum inşallah allaha emant ol kardeş

4. mRocK

mRocK Yeni Üye

Mesajınız site kurallarına aykırı olduğu için konu kilitlenmiştir ve sorunuza cevap verilmeyecektir site kurallarını buradanokuyup kurallara uygun bir mesaj yazarsanız en kısa zamanda sorununuza çözüm bulmaya calışacağız.
    [kilit]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş