lütfen okuyun arkadaşlar size zahmet ne yapacam artık?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında sempatik tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sempatik

sempatik Yeni Üye

model:hp dv6500 leptobumda herhangi bir mp3 dinlerken şarkı başlıyo ortasında yada sonunda 1sn kadar arada
    bi ses tutuklugu oluyo şarkı durmuyor çalıyor bu ses bozulması ben hangi mp3 açarsam açayım farketmiyor bunu eski bilgisayarımda mp3 dinlerken cd çekerken o sefer ses bozuklugu ve donmalar ozaman yaşardım uzun sürerdi hp marka leptobumda sizce bu sorunu yaşamam normalmi bunu işlemcinin performansına göre yapabilirmi bunun hakkında ögrenebilirmiyim acaba?ayrıca sp37736 audio indirdim yükledim ama hala geçmedi müzigi winampda yada windows media playerde dinlesem bile aynı oluyo mutlaka,,işletim sistemimde windows vista kendi orjinal yüklü olanı ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz çook sevinecem şimdiden tekrar tekrar tşk ederim saygılarımla

2. uscorcex

uscorcex Yeni Üye

kardeş bende vista kullanıyordum hp g 5040 model makinam aynı problemi bende yaşadım bi çözüm getiremedim ram mi yapıyor dedim gittim ram yükseltim gene aynısını yaptıvistanın özelliklerini kapadım degişen bişey omadı işallah bi çözüm bulunur..

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu başlığını meaja uygun hale getirmenizi ve nokta virgül gibi işaretleri kullanmanızı rica ederiz.
    Mesajınızdan birşey anlaşılmıyor.

4. sempatik

sempatik Yeni Üye

kardeşim peki başka ne yapabiliriz ya bu soruna gıcık oluyorum içesine bi müzik adam akıllı dinleyemiyorum peki sen ne yaptın en son öyle kullanmaya devam mı ettin kardeş yorumun için tşk ederim ayrıca

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

site-kurallari.php

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş