LÜTFEN ACİL YARDIM NFS UNDERCOVER VE NOTEBOOK

Konu, 'Oyun Genel' kısmında semsev tarafından paylaşıldı.

1. semsev

semsev Yeni Üye

arkadaslar merhaba foruma yeni uye oldum bi arkadasımın tavsiyesi üzerine benim sorunum su sekilde yardımcı olursanız sevinirim

öncelikle sorunun nerde oldugununda farkında degilim

asus f3sr notebook
    sistem özellikleri
    core 2 dou
    2.0ghz
    1.gb ram
    256 mb ati mobility radeon hd 2400 grafik kartı

nfs undercover kurdum oyun acılıyor fakat oyunu oynayan arkadaslar varsa bilirler ilk basta direk yarısla baslıyorsun oraya geliyor direk mavi ekran cıkıyor res atıyor ekran da bir suru yazılar yazıyor tabi okumak elde degil hemen geciyor neyse kaza bela bi kere actık oyun acıldı oynadım ilk bölumu gectim hattta üzerine bide yarıs yaptım oyun hafif kasıyor ben çözünürlüünü dusurmek istedim 800x600 e dusurecektim onayladıgımda biliosunuz oyun bi kapanır gibi olur tekrar acılır duzelir bu onu yapamıyor gene mavi ekran cıkıp res atıyor internette bir site var can you run it diye orda oyunu seciyorsun bakıyorsun kaldırıyormu kaldırmıyormu diye ordada baktım simdi kaldırıyor sistemi taradı otomatik sorun göstermedi bu konuda bana bi yardımcı olunuz lütfen simdiden tşkler

2. Error!

Error! Yeni Üye

1gb ram iniz var ? işletim sisteminiz nedir ?

3. Bu-r0cK

Bu-r0cK Yeni Üye

NFS Undercover kaLdırır düşük seviyeLerde oynuyabiLirsiniz beLki biraz kasma yapabiLir ama sorun edicek kadar oLucağını sanmıyorum. büyük ihtimaL oyun sorunLu. oyunu tekrar siLip arkadaşınızdan yada oyunu aLdıysanız cdyi değiştirerek. kurup deneyin yine aynı hatayı verirse sistemden kaynakLı oLabiLir yada ekran kartı driverından. günceL ekran kartı driverınızıda buLup kurunuz sorun oLucağını sanmıyorum.

4. PusChkin

PusChkin Yeni Üye

Bence en düşük seviyede dahi bu oyun oynanmaz. Benim bilgisayarım imzamda yazıyor özellikleri o bile en düşük seviyede ısındığı zaman oyunda takılmalar söz konusu oluyor..
    Vesselam

5. Error!

Error! Yeni Üye

PusChkin;
    o özelliklerdeki bir notebookla siz undurcover ı takılarak oynıyorsanız hemde en düşük seviyede :) ilginç ben kendi noetbook'umda (imzamdaki öz) en düşük seviyede hiç takılmadan oynıyorum....siz o özelliklerle ?

6. PusChkin

PusChkin Yeni Üye

Anlam vermekte zorlanıyorum bu duruma zaten.. diyorum bu ya oyunda sorun var.. yada benim pc m51va deil :))) Ve aynı bilgisayarımla crysis ortalama bi grafikte cok rahat oynayabiliyorum...

7. PusChkin

PusChkin Yeni Üye

Yada Hd 3650'nin azizliğine uğruyorum bu sistemde.. Çok kaliteli ahım şahım bi ekran kartı olduğu savunulamaz ama iş görüyor :)) Sanırsam Asus en azından benim bu kullandığım model için daha güzel bi ekran kartı koyabilirdi, sisteme yakışmıyor...

8. Error!

Error! Yeni Üye

belkide işletim sisteminden kaynaklanıyo ola bilir kendi içinde gelen vistayımı kullanıyorsunuz ?

9. oguzkara

oguzkara Yeni Üye

arkadaşım bu sorununun aynısını bende assassins creed oyunu için yaşadım ki en çok oynamak istediğim oyundu. bu problemin kaynağı çeşitli araştırmalarıma göre (çeşitli teknik servislere göre) ekran kartının sürücüsü ile oyunun uyumsuzluğu. şu anda yapabileceğin tek bir şey ati'nin internet sitesinden ekran kartının güncellemesini yapman. bu noktada yapabileceğin fazla birşey yok gibi. eğer başka bir çözüm bulursan da bana bildir ;)

Sayfayı Paylaş