LG R500 serisi kullanan var mı?

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında CeFrost tarafından paylaşıldı.

1. CeFrost

CeFrost Yeni Üye

LG R500 serisi hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Kullananlar varsa fikirlerini söyleyebilirler mi acaba?
    HDMI özelliği nasıldır? Pil ömrü nasıldır? Numerik tuş takımlarıyla birlikte kullanışlımıdır?
    Almayı düşünüyorumda 2,4 8600GS olan modelini...

2. _Serbay_

_Serbay_ Yeni Üye

Ben kullanıyorum hocam...
    Orta seviye pil güç kullanımında 3 saat kadar gittiği oluyor...
    HDMI çıkışını daha deneyemedim maalesef...
    Numerik tuş takımı çok iyi bir özellik...
    Ekrant kartı da çok iyi. COD 4 full ayrıntıda hiç takılmadan oynayabiliyorum.

3. alpagu

alpagu Yeni Üye

LG R500 kullanıyorum ve memnunum, aslına bakılırsa yeni aldım. Özellikleri gayet güzel bendeki modelin özellikleri 2.2GHz 8600GS 2GB RAM CallOfDuty deki performansı gerçekten güzel yalnız vista işletim sistemi var ve sanırım xp driver ı yok FarCry da takılma olmuyor ancak oyun içerisinde taban katmanındaki çimenler ve denizin rengi aynı gözüküyor (Mavi renk)bununda ekran kartının driver sürümünden kaynaklandığını öğrendim(int.den). genede güzel bir tercih
    2.4 işlemci ile arasında sanırım 200-300 dolar fiyat farkı var.
    Alırsan şimdiden hayırlı olsun. [bravo]

4. _Serbay_

_Serbay_ Yeni Üye

Geçen gün 37LG3000 modelli bir LCD TV aldım.

LG R500 Notebook'umu HDMI kablosu ile TV'ye bağladığımda çok net bir görüntü aldım. Evdeki elektronik eşyalarımı LG modelleri ile değiştirmeye çalışacağım. :D Çok net ve kaliteli bir görüntü alıyorum. Bu sayede Bluray ve HDDVD rip filmleri net bir şekilde izleyebiliyorum...

5. unparadox

unparadox Yeni Üye

yeni aldım çok güzel gercekten beklediğimin üstünde performansı var

isteyen olursa xp driverleri ben de mevcut ve kurdum xp yi hiç sorun yaşamadım...

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

xp sürücülerinin linkleri varsa linklerini paylaşırmısınız.
    Eğer sadece bilgisayarınızda ise winrar ile sıkıştırıp rapidshare.com a da atsanız çok iyi olur.

7. unparadox

unparadox Yeni Üye

driverler bende bilgisayarımda rapide ekler eklemez link verecem görüşürüz.

8. unparadox

unparadox Yeni Üye

xp driverleri aşağıdaki linkte mevcut

link:

http://rghost.ru/72501

konu driverler başlıgına taşınırsa daha faydalı olabilir ben çok ugraştım bulabilmek için kendim upload ettim bu siteye inmesi çok kolay

kolay gelsin

9. _Serbay_

_Serbay_ Yeni Üye

Driverlerı bulmak zor değil ki, LG'nin EU sitesinden rahatlıkla download edilebiliyor.

Sayfayı Paylaş