LG E500-UP55T laptoptan açılışta çok ses çıkıyor

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında pcmania tarafından paylaşıldı.

1. pcmania

pcmania Yeni Üye

Arkadaşlar LG E500-UP55T marka laptop aldım alalı yaklaşık 3 ay oldu bugünlerde bilgisayarı her açtığımda power tuşunun olduğu bölgeden dııı şeklinde ses geliyor. Laptop açıldıktan 2 dakika sonra ses azalıyor, ses gelen bölgeye parmağımla azıcık vuruyorum ses kesiliyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir yardımlarınızı bekliyorum...

2. e500

e500 Yeni Üye

lg e500 ü nerdeyse 1 seneden fazladır kullanıyordum hiçbir sorunla karşılaşmamıştım ama geçen mayıs ayında bilgisayardan fanından olduğu söylenen ses gelmeye başladı. haziran ayında servise gönderdim yaklaşık 1 ay serviste kaldı ve sorun çözülmemiş olarak geri geldi. bu rahatsız edici sesin çözüme kavuşması için ne yapmalı bilen varmı?

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

donanımsal bir sorunu lg yetkili servisi hemde notebooku görerek çözemediyse bizim buradan yapabileceğimiz birşey olabileceğini sanmıyorum.

4. e500

e500 Yeni Üye

sizin yapacağınız birşey olmasada belki bu konuda tecrübesi olan ve bu sorunu çözüme kavuşturmuş olan arkadaşlar olabilir diye sordum...

5. niz4m

niz4m Yeni Üye

bu sorunu tam dediğn gibi bende yaşıyorum en başta bazen yapıyordu ancak daha sonradan delirtecek düzeye kadar artıyo daha servise götürmedim eğer dediğin gibi olmazsa çok kötü gerçekten :S

Sayfayı Paylaş