Lenovo S9 ile Lenovo S10 Arasında ki Farkı Görün.

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında FinansMania tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

S9 ve S10 notebooklarda klavye düzeni, kasa vs aynı ancak ekran birisinde 8.9 inch diğerinde 10 inch. Bildiğiniz üzere 1 inch yaklaşık olarak 2.5 cm denk gelmekte ve köşeden köşeye her iki notebook arasında 2.5 cm fark var. Bunu görsel anlamda görebilmeniz için Bu iki notebook resmini animated gif haline getirdim. Sadece Notebook.gen.tr için ve sadece Notebook.gen.tr de... Lütfen resmin üzerine tıklayınız ve tam olarak açılmasını bekleyiniz.

Ekli Dosyalar:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

teşekkürler. s10 Türkiye'ye geldi mi?

3. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Takip ettiğim kadarı ile gelmedi üstadım. Ancak yakında gelir. Sanırım S9'ları ilk etapta satacaklar. S10 daha albenili çünkü ekran açısından. Muazzam güzel makinalar yapıyor Lenovo... [bravo]

4. kerberostr

kerberostr Yeni Üye

bende tereddüt ediyordum s9 yada s10 diye ama sanırım türkiyeye gelmesini beklemek daha mantıklı.s10 gelince onu almaya karar verdim artık.diğer benzer ürünlerde lenovodaki bazı özellikler ve estetik yok.teşekkürler.

5. vycvyc

vycvyc Yeni Üye

s10 kaç kilo acaba 1,1 den daha ağırmı acaba?birde kasalar 1e1 aynı değilmi?? [imdat]

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Kasalar birebir aynı ama ekranlar ebat olarak farklı. Biri 8.9 inch diğeri 10 inch.

Sayfayı Paylaş