lenovo recovery 3 tane dvd nasıl kurulum yardım

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında yakuphan99 tarafından paylaşıldı.

1. yakuphan99

yakuphan99 Yeni Üye

lenovo recovery 3 tane dvd geldi.yanında ingilizce bir kağıt var ancak bende ingilizce yok.acaba kurulum konusunda nasıl hareket etmem gerekiyor.

şöyle bir şey de var dvd üzerlerinde 1 , 2 , 3 gibi sıralama rakamları var.ancak kurulum dili ingilizce olursa nasıl hareket etmem gerekecek.

en son olarakta hdd bilgileri yedekledikten sonra vista kurulumundan önce max blast 4 programı ile hdd'yi fabrika ayarlarına döndererek bilgilerin kalıcı olarak silinmesini sağlıyacam.herhangi bir sorun yaşanırmı lenovo da .masaüstü bilgisayarlarda bu programı sorunsuz çalışıyordu.

2. pilot23

pilot23 Yeni Üye

+1 bende bu olayı öğrenmek istiyorum 3 adet dvd var elimde ve nasıl kurulumu yapacağım?

3. marlali_07

marlali_07 Yeni Üye

bendede var lenovo sl 500 marka bilgisayar ama bende 4 tane dvd cd si var bende sizin gibi kurulda cok zorluk cektim ama sonunda başardımm aslında cok basitt elinizdeki cdlerin üzerlerinde yazılar var ingilizce START RECOVERY disk yazan cd ile pc yi başlatacaksınız daha sonra cd lerin üzerlerinde 1-2-3 ve 1 of 1 1 of 2 diye tekrar küçük yazı nurmaralar var o numaraları takip ederek cdleri takarsanız cok basit bir kurulumu olduğunu göreceksiniz AMA BİR PARÇA İNGİLİZCEDE BİLMEK GEREKİYOR PC KURULURKEN SÜREKLİ İNGİLİZCE TERİMLER ÇIKIYOR BİR GİSAYAR TAMAMEN KURULDUĞUNDA TÜRKÇE DİL SECENEĞİ KARŞINIZA GELECEK

Sayfayı Paylaş