Lenovo notebook recovery dvd leri nereden temin edilir.

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında kalabes tarafından paylaşıldı.

1. kalabes

kalabes Yeni Üye

geçen günlerde siparişini verdiğim lenovo 3000 n200 t8100 584D059 isimli dizüstü bilgisayarım geldi.kutu içerisinde cd gibi malzemeler çıkmayınca acaba eksik mi geldi diye düşündüm ancak internette kısa süreli bir araştırma yapınca lenovo herşeyi disk içerisinde gönderirmiş.

ancak ben daha önce kullandığım için vistanın bana hitap etmediğini biliyorum.bunun üzerine xp kurdum.kurmak dediysem kolayda olmadı.cd olmadığında driver vs. çok uğraştırdı.ama sitenizde verilen auto dirver ile bir nevi kolaylaştırmadı değil.

şimdi benim sorum şu olacak.dizüstü için kaçyüz dolar para ödedim.ancak cd yok.ben xp kurarken 5 gb alanı sildim.

birinci sorum acaba lenovo ile irtibata geçsem lisanslı vista ve dizüstü için gerekli olan driverları isteyebilirmiyim.

ikinci sorum mesela şimdi aygıt yöneticisine baktığımda temel sistem aygıtı diye bir zorunlu kısım var.bir türlü beceremedim.forumda bir yerde adı geçmiş ama çözüm lenovo için değil gibi.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bildiğim kadarı ile lenovo servisleri ücretsz size gönderiyor.
    Sizden seri no vb gibi bilgiler istiyorlar

3. kalabes

kalabes Yeni Üye

saka başlığı yanlış yazmışım heralde düzeltmişsin özür dilerim.

recovery dvd derken lisanslı vista ve driverların olduğu dvd değil mi? bu işleri bilmediğimde soruyorum.

bir başka sorumda tam olarak nereyi aramalıyım.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

evet tam olarak onu istemelisiniz.

Sayfayı Paylaş