Lenovo (IBM) THINKPAD T61 Notebooklar

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Sn.Saka üstadım,

Lenovo (Formerly IBM) için ayrı bir başlık açsanız marfkalar bölümünde??? Sizce bunu hakeden bir marka değil mi? Modelinin az olduğunu düşündüğünüz için mi? MSI marfkasının bile ayrı başlığı var iken gerek ThinkPad gerekse İdeaPad serileri ile piyasaya çok hızlı giren Lenova'ya ayrı bir topic yakışnmaz mı? Değerlendirmelerinize sunarım. Saygılarımla

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

şu an açık zaten :)
    Orada yazışıyoruz

4. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Ne zaman açtınız? [alala]
    Vallahi ışık hızı ile hizmet bu olsa gerek... [alkis]

Bu bölüm güzel olacak, benden söylemesi... [bravo]

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu bölüm ve anasayfada lenovo markasının güncellemesinde bize yardımcı olursa çok daha güzel olur :)

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Elimden geleni yaparım. Siz yapılması gerekenleri söyleyin vakit buldukça gereken düzenlemeleri yaparım. Bir ara aktif 3 tane sitem vardı şu anda sadece 1 tane aktif var. Web ve Grafik tasarım ile ilgiliyimdir. Grafik konusunda o kadar değil de site kurulumu, her türlü forum kurulumu , hosting (Cpanel, WHM yönetimi) düzenlemesi vs elimden gelir. Yoğunluğumdan dolayı web tasarımını bıraktım ancak ufak tefek size yardımım dokunacak katkılar sağlayabilirim. PhpBB ilk el attığım forumdu. Şu an SMF ile ayakta tuttuğum bir forumum var. Ana sayfası Joomla, forumu SMF. VBulletin ve İnvision Power Board'a da el attım bir ara ancak onları genelde Locolhost'um da test ettim. Çünkü ücretliler ve illegal site yapmak istemedim yoksa scriptleri her yerde.

Sayfayı Paylaş