lenovo 3000 n200

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında thecure tarafından paylaşıldı.

1. thecure

thecure Yeni Üye

migrostan lenovo 3000 n200 aldım
    core duo t2330,1gb ram,intel gma x3100,web cam,bluetooth,parmak okuyuculu sistem li olan modeli....
    vistadan xp ye geçmek istiyorum..kurtarma dvd lerini oluşturduktan(herhangi bir aksilikte vistaya geri dönebilmek için)sonra

normal xp cd sini takıp format atabilirmiyim.

başka bir işlem yapmama gerek var mı..hdd sata oldugu için formatı xp nin içine sata sürücüsü gömülü cd ile atacagım..

bios tan satayı devre dışı bırakmama gerek var mı?
    bu modelde vista dan xp ye geçmiş olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi

hdd deki kurtarma bölümünü silmeme gerek var mı.(kurtarma dvd lerini oluşturduktan sonra) yani kurtarma bölümünü silip xp mi kurayım yoksa silmeden mi kuracagım
    ayrıca bu cihazın bütün xp sürücüleri bulunuyor mu.mesela web cam,bluethooth,parmak okuyucu ..falan

2. anatolia.mp

anatolia.mp Yeni Üye

3. christie_eddy

christie_eddy Yeni Üye

merhaba ben leptobun kapağını kaldırıp kapatınca kat diye i sens geliyor sesin geldiği yer kapaığn sağ tutturgacı ne yapabilirim acaba servis demeyim 2 aya zor yapılıyor

4. Error!

Error! Yeni Üye

christie_eddy notebook açma tecrüben varsa ekran kısmını açıp damlalık bir damla pas gidericiler var onlarda bir damla sıkıp bir kaç kere kapatıp açın.
    Başka Bir Yol SERVİS (Serviste (bilgisayar teknik servilerinde bu işlemi yapmaları 1 saat sürmez) parça sıkıntısı yoksa kendi notebook un servisine göndermelerine gerek yok )

Sayfayı Paylaş