lenovo 3000 n200 T8100 driver ve diğer sorular

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında gagasa tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gagasa

gagasa Yeni Üye

lenovo 3000 N200 T8100 model bir dizüstü bilgisayar aldım.üzerinde kurulu olan vista yı silip XP yüklemek istiyorum.laptop ile birlikte herhangi bir cd gelmediğinden bu modele ait driver elimde yok.normal de herşe laptop a kurulu geldi

xp yüklediğimde parmakizi okuyucu,ekran kartı,anakart,bluetooth, ve diğer özellikler için gerekli olan driver nasıl bulabilirim.

kendi resmi sitesinde

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. ... yle=lenovo

driver için seçenekler kısmında type kısmında 0687 ve0769 var.ancak benim laptop hangisine giriyor bilmiyorum.bu konuda yardım istiyorum.

ilave olarak laptop üzerinde lenovo care sm düğmesi ile herhangi bir arıza karşısında kurtarma düğmesine bastığımızda gerekli işlemleri yapıyormuş.

xp yüklediğimde hdd silineceğinde bu düğme xp yüklendiğinde çalışırmı

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. gagasa

gagasa Yeni Üye

saka özür dilerim ben t8100 diye aratmıştım forumda.demek ki burada aratmam gereken kelime 584D059 muş.

saka peki bu sorunun cevabı nedir

ilave olarak laptop üzerinde lenovo care sm düğmesi ile herhangi bir arıza karşısında kurtarma düğmesine bastığımızda gerekli işlemleri yapıyormuş.

xp yüklediğimde hdd silineceğinde bu düğme xp yüklendiğinde çalışırmı

4. gagasa

gagasa Yeni Üye

hdd tamamen sildim.ve xp yükledim.vermiş olduğun linkteki auto driver kurdum.ancak ne yaptımsa internette giremedim.

şu anda başka bir hdd pardus kurdum onun la internete giriyorum.

acaba xp ile nasıl internete girebilirim.tam olarak hangi driver lazım.

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş