LENOVO 3000 N200 Recovery DVD leri olan var mı ?

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında pr20 tarafından paylaşıldı.

1. pr20

pr20 Yeni Üye

Merhaba.

LENOVO 3000 N200 Recovery DVD leri olan var mı ? Varsa bizle paylaşabilir mi?

2. taylankskn

taylankskn Yeni Üye

Evet gerçekten böyle bir paylaşım olursa çok makbule geçer. Bendede 3000 n200 type 0769-e3g modeli var ve acil recovery dvd'sine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok seviniriz.

3. taylankskn

taylankskn Yeni Üye

Dostum araştırmalarım sonucu aşağıdaki siteyi buldum ücretsiz recovery dvd'si yolluyorlar. Ancak ürünün garantisinin devam ediyor olması lazımmış. recovery talep

4. pr20

pr20 Yeni Üye

Saka,

Paylaşımıniçin teşekkürler. Ben de yaklaşık 2 hafta once pilot23 kullanıcı adlı arkadasım yardımı ile recovery dvdlerini talep ettim ve ucretsiz olarak elime ulastı. Recovery dvd talep formunu ekliyorum.İşe yaraması dileğiyle..
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merhaba,

Ürününüz için aşağıdaki bilgileri doldurursanız recovery CD/DVD' leri için yurtdışı siparişi verebiliriz.

Aşağıdaki bilgileri doldurmanızı rica ederiz.

Kurumsal / Kişisel Bilgiler

Firma :

Ad Soyad :

Adres :

Posta Kodu :

Ev Telefon No :

İş Telefon No :

Cep Telefon No :

Ürün ile İlgili Bilgiler

Marka :

Model :

Type :

Seri No :

Not: Lütfen boşlukları eksiksiz doldurunuz. Bireysel kullanıcıysanız firma bilgisini boş bırakınız.

Recovery CD/DVD set siparişleri yurt dışından temin edildiğinden, ulaşım süresi 2-4 haftadır.

Size daha hızlı cevap dönmemiz için lütfen teknik_destek@pbs.biz.tr adresini kullanınız.

İyi çalışmalar.

Sercan SEZER

Peritus Bilgisayar Sistemleri
    Tel: #90 (216) 345 0800 / 114
    Faks: #90 (216) 349 0992
    ssezer@pbs.biz.tr

5. caneruysal

caneruysal Yeni Üye

seri numaramda sıkıntı var lenovo 3000n200 kullangıdım ıcın serı numarasnın yazıldıgı yer beyazlamıs silinmis nasıl bulcam seri numaramııı yardım edersenız teşekkur ederım

buna yardım etsen saka abi?

6. realemo

realemo Yeni Üye

everest 5 de sistem raporu aldığında ürünün seri numarasınıda veriyor diye biliyorum.Bence bunu bir dene

Sayfayı Paylaş