Lenovo 3000 N200 notebooklar ve xp sürücüleri

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında namikmalkoc tarafından paylaşıldı.

1. nirvana26

nirvana26 Yeni Üye

[aglamak] bende lenovo 3000 n200 var bu siteden driverlerini indirdim teşekkür ederim. auto kurulumu yaptım. ekran kartı kurulmadı ekran kartını gine burdaki linkten indirdim başka yerlerden de indirdim ne denediysem olmuyor. ekran kartım geforce go7300 serisi. ekran kartımı yükledikten sonra pc yi açınca renk kalitesi 4 bit te gelio düşünün artık. çözünürlük en düşükte. ve bikaç yerden indirmeme rağmen hala aynı sorun. 3 kez formatladım hala aynı. ekran kartını yükledikten sonra görüntü bozuluyor ve düzeltemiyorum. n'yapabilirim?

2. pr20

pr20 Yeni Üye

Kullandığın XP salt,yalın xp mi yoksa modifiyeli xplerden mi? Modifiyeli xplerde bu sorun olusuyor genelde. ekran kartini aygıt yoneticisinden kaldırıp tekrar yuklemeyi deneyebilirsin.

3. caneruysal

caneruysal Yeni Üye

3000 n 200 lenovo formattan sonra 2 hata verdı

1.SORUN
    AĞ DENETLEYICISI
    2.SORUN
    HİGH DEFİNİTİON AUDİO VERİ YOLUNDAKI MODEM AYGITII

verdınız lınk calışmıyor 3000 n 200 moden dırverlarında lınk kırık sanırım sadece ortakı calısıyor oda acere yonlendırıyor

yardım edersenız sevınırım..........................

şimdiden saolun

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

çalışmayan linkler hangileri?

5. caneruysal

caneruysal Yeni Üye

11.link
    Modem sürücüsü: "Agere modem driver" ya da Agere modem driver , ya da "agere modem driver"

tırank ıcınde olanlar acılmıyor ortadaki ise acer'e yonlendıyor....

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ilk bağlantıyı yeniledim tekrar deneyiniz.

7. caneruysal

caneruysal Yeni Üye

1.SORUN
    AĞ DENETLEYICISI

bu hangi linkteki driver yükleyip duzelte bılırım hepsını yukledım duzelmedii bide buna yardım

lenovo 3000n200

link calıştı teşekkürler saka abi

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o aygıta sağ tık özellikler ayrıntılara girip çıkan kodu yazar mısınız

9. caneruysal

caneruysal Yeni Üye

ağ denetleyicisi

PCI\VEN_8086&DEV_4230&SUBSY_11118086&REV_61\4&29E2C51B&0&00E1

ŞİmDİDEN SAOL saka abi

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*] Kablosuz ethernet sürücüsü: Intel wireless ethernet driver.

11. saredsa

saredsa Yeni Üye

Çalışma için tesekkurler. Ben linlkini eklediğiniz windowsxp sp2 dosyasını indirdim. Ancak suan elımde netbook var dolayısıyla cdrom yok. Ben diğer notebook'uma (Lenovo 3000 n200) xp kurmak istiyorum. Yapmak istedğim; indirdiğim bu xp ile bootable bir flash disk olusturmak ve bu yolla xp kurmak. Ancak ultra iso ile bu indirdiğim dosyayı bir türlü bootable flash disk yapamadım. Yoksa iso uzantısında bir xp mi indirmem lazım. bu dozyayı iso yapamıyor muyuz. tesekkurler.

12. saka

saka Admin Yetkili Kişi

usb bellekten xp kurmak diye aratırsanız epeyce konu bulacaksınız.

13. helerokfek

helerokfek Yeni Üye

bende yeni aldım bir lenovo 3000 N200 0769 BUG yanlız hiç bir yerde xp driverini bulamadım sitedekilerin hiç biri olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ilk sayfadakiler olmuyor mu?
    everest ile alınmış donanım raporunuzu yazar mısınız?

15. murat.tezcan

murat.tezcan Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Bana yardımcı olursanız cok sevinirim. Format attım Xp kurdum. Aygıt yöneticisinde 3 temel sistem aygıtı sorunu var. Webcam Driverim yok dolayısıyla çalışmıyor. Sitedeki (1.sayfadaki) otomatik yükleme bende düzeltmedi sorunları.
    Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkürler, kolay gelsin.

Kod:
    --------[ EVEREST Ultimate Edition ]------------------------------------------------------------------------------------

Sürüm                                             EVEREST v5.30.1977 Beta/tr
        Karşılaştırmalı Test Birimi                       2.4.273.0
        Anasayfa                                          http://www.lavalys.com/
        Rapor Türü                                        Rapor Sihirbazı
        Bilgisayar                                        HOME
        Oluşturan                                         OYC
        İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP RTM)
        Tarih                                             2010-01-22
        Saat                                              11:23

--------[ Özet ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI Çok işlemcili Bilgisayar  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional
          OS Servis Paketi                                  Service Pack 3
          Internet Explorer                                 6.0.2900.5512
          DirectX                                           4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
          Bilgisayar Adı                                    HOME
          Kullanıcı Adı                                     OYC
          Oturum Etki Alanı                                 HOME
          Tarih / Saat                                      2010-01-22 / 11:23

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T5450, 1666 MHz (10 x 167)
          Anakart Adı                                       Lenovo 0769BVG
          Anakart Çipseti                                   Intel Crestline-PM PM965
          Sistem Belleği                                    1024 MB  (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
          DIMM1: Hynix HYMP112S64CP6-Y5                     1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)
          BIOS Türü                                         Phoenix (07/29/08)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            GeForce Go 7300  (512 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            NVIDIA GeForce Go 7300  (512 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   nVIDIA GeForce Go 7300
          Monitör                                           AU Optronics B154EW02 V7  [15.4" LCD]

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek ALC862 @ Intel 82801HBM ICH8M - High Definition Audio Controller

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(R) ICH8M 3 port Serial ATA Storage Controller - 2828
          IDE denetleyici                                   Intel(R) ICH8M Ultra ATA Storage Controllers - 2850
          Disk Sürücüsü                                     FUJITSU MHY2160BH  (160 GB, 5400 RPM, SATA)
          Optik Sürücü                                      MATSHITA DVD-RAM UJ-850
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         39997 MB (26073 MB boş)
          D: (NTFS)                                         110.0 GB (53.9 GB boş)
          Toplam Boyut                                      149.0 GB (79.3 GB boş)

Giriş:
          Klavye                                            Standard 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natural PS/2 Klavye
          Fare                                              PS/2 Uyumlu Fare

Ağ:
          Birincil IP Adresi                                192.168.2.5
          Birincil MAC Adresi                               00-1E-EC-9B-7C-CF
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Broadcom NetLink (TM) Fast Ethernet  (192.168.2.5)
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Network Connection
          Modem                                             Agere Systems HDA Modem #2

Çevre Birimleri:
          Yazıcı                                            OneNote 2007'ye Gönder
          FireWire denetleyici                              Ricoh RL5C832 IEEE1394 Controller (PHY: Ricoh RL5C832)
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB Universal Host Controller
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB Universal Host Controller
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB2 Enhanced Host Controller
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB2 Enhanced Host Controller
          USB-Aygıt                                         AuthenTec Inc. AES2501A
          Akü                                               Microsoft AC Bağdaştırıcısı
          Akü                                               Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili

DMI:
          DMI BIOS Sağlayıcısı                              LENOVO
          DMI BIOS Sürümü                                   68ET37WW
          DMI Sistem Üreticisi                              LENOVO
          DMI Sistem Ürün Adı                               0769BVG
          DMI Sistem Sürümü                                 
          DMI Sistem Seri Numarası                          L3GH713
          DMI Sistem UUID                                   677EE709-ACE011DD-8495001E-EC9B7CCF
          DMI Anakart Üreticisi                             LENOVO
          DMI Anakart Ürün Adı                              IEL10
          DMI Anakart Sürümü                                REFERENCE
          DMI Anakart Seri Numarası                         43N7648Z1ZEBM8BB0DX
          DMI Kasa Üretiçisi                                No Enclosure
          DMI Kasa Sürümü                                   N/A
          DMI Kasa Seri Numarası                            None
          DMI Kasa Fiyat Etiketi                            No Asset Tag
          DMI Kasa Türü                                     Notebook

--------[ DMI ]---------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. saka

saka Admin Yetkili Kişi

kart okuyucu sürücüsünü kurmanızı öneririm.
    Eğer olmazsa o aygıtlara sağ tık, özellikler ayrıntılara girip çıkan kodları yazınız

17. murat.tezcan

murat.tezcan Yeni Üye

Dediğiniz gibi sağtıklayıp özelliklerine girdim ve ayrıntılardaki kodlar aşağıda:

PCI\VEN_1180&DEV_0592&SUBSYS_382C17AA&REV_12\4&3B3A03B5&0&33F0

PCI\VEN_1180&DEV_0843&SUBSYS_382B17AA&REV_12\4&3B3A03B5&0&32F0

PCI\VEN_1180&DEV_0852&SUBSYS_382D17AA&REV_12\4&3B3A03B5&0&34F0
    kolay gelsin.

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

19. hexen

hexen Yeni Üye

20. ghgh12

ghgh12 Yeni Üye

rar sifresi ney ark.

Sayfayı Paylaş