Lenovo 3000 N200 notebook Yardım

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında meczub tarafından paylaşıldı.

1. meczub

meczub Yeni Üye

Lenovo 3000 N200 notebook vista driver lazım 32 bit olacak yalnız bu ürünün tam modelini bulamadım

Lenovo 3000 N200 ama model nedir sitesinden dirver indirmek için girdiğimde model listesinde bi dünya liste çıkıyor ama (ör : A29) gibi bunu nereden öğrenicez ?

notebook neresinde yazar ki ?

2. Error!

Error! Yeni Üye

Vista Kurdunuz Zaman Güncelleştirme Yapınca Bir Çok Driver Yüklüyor Kendisi Ama Siz Yinede DriverLarı Bulmadan Format Atmayın..

Modelide Notebook'un Altını Çevirdiğiniz Zaman Göre Bilirsiniz

MODEL: diye Yazar

3. sanko86

sanko86 Yeni Üye

AS AG vs. model pek önemli olmuyor zaten genellikle aynı driverler iniyor linkten.N200 N500 kısmını bilmek yeterli.

4. pilot23

pilot23 Yeni Üye

hazır başlık açılmışken bende merak ettiğim bişeyi sormak isterim sizleri ,şimdi bende olan cihazda xp yüklü daha önceden vista vardı. neyse ben lenovoda dvdleri falan istedim adamlarda sağolsun yollamışlar şimdi bu dvd leri ile nasıl ben yeniden vista kuracağım bilgisi olan varmıdır?

not:3 adet dvd var üzerlerinde şunlar yazıyor
    birincisinden:start recovery disc
    ikincisinde:eek:perating system recovery disc
    üçüncüsünde:applications and driver recovery disc for n200 type 0769

yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler

5. pr20

pr20 Yeni Üye

pilot 23 merhaba. ben de senin gibi xp ye cevirdim notebookumu.ancak simdi tekrar vistaya donmek istiyorum. Mumkunse lenovo tarafından gonderilen dvdleri dvd ye cekip adresime karsı odemeli olarak gonderebilirmisin?

Sayfayı Paylaş