Lenovo 3000 C200 BVG XP Auto Driver (Bütün Sürücüleri)

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında namikmalkoc tarafından paylaşıldı.

1. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Lenovo 3000 C200 BVG Modelinin bütün XP sürücüleri. Kurulum otomatiktir. 13 Mart 2008 de güncel olarak hazırlanmıştır.

Link:

http://rapidshare.com/files/99228513/le ... ackup_.exe

Sıkıştırılmamış dosya, şifre istemez...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Paylaşım için teşekkürler. Sanırım driver genius programı ile hazırlıyorsunuz bunları değil mi?
    Kurulum için önceden programı yüklemeye gerek var mı?

3. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Rica ederim. Evet driver genius ile hazırlıyorum. Program exe olarak setup dosyasını oluşturuyor, gönderdiğim dosya o setup dosyası. Evet, yani gerek yok :)
    Ben bilgisayarcıda çalışıyorum, elime sürekli notebook geldiği için, fırsat buldukça paylaşıma devam edeceğim. Sistemleri tamamı ile güncel olarak kurduktan sonra yedeklerini alıyorum, iyi günler... :)

4. patrioticturk

patrioticturk Yeni Üye

Merhaba Elinizde Lenovo N200 (TY2BVTK) (işlemci core 1.66 ghz modeli)modelinin auto driverları varsa paylaşabilirmisiniz?

5. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Merhaba. Elimde LENOVA 3000 N 200 0769 modeline ait driverlar var. Sanırım servise gelen makinalardan birisinindi. Ama otomatik kurulum falan değil. Hepsi setup dosyası halinde. Şimdi boyutuna baktım ve 655 MB. Şu an değil ama en kısa sürede sıkıştırıp upload edeceğim.

6. anatolia.mp

anatolia.mp Yeni Üye

Bütün driverlar Ibm'in sitesinde var arkadaşlar..Upload etmeye gerek yok..

7. patrioticturk

patrioticturk Yeni Üye

Sağolasın ya simdi indiriyom umarım işe yarar.

8. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Kusra bakma arkadaşım. işlerden vaktim olmadı upload etmeye. Rapid in de dolmasına az kaldı, eğer yenileyebilirsem göndereceğim sürücüleri.

9. the_knight

the_knight Yeni Üye

acer aspire 9300 ın xp
    driverlarını bulabilir misiniz ben bi türlü bulamadım ya da uyumlu olmadı. [imdat] [imdat]

10. namikmalkoc

namikmalkoc Yeni Üye

Acer ın driverlarını bulurum bulmasına ama çalışmalarına garanti veremem, buraya verdiğim driverların hepsini bizzat kendim deniyorum veya sistemi kurduktan sonra otomatik kurulum oluşturuyorum. Yani denemeden göndermem sonuç vermez sanırım. Ama deneme fırsatım olursa mutlaka yollarım zaten. Ayrıca bu konuyu notebook anasayfasında açarsan daha çok yardım bulabileceğine eminim, başarılar...

11. the_knight

the_knight Yeni Üye

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
    :)

12. fırtına coşkun

fırtına coşkun Yeni Üye

arkadaşlar bende lenova 3000 n200 var vista yüklü dolayısıyla baya yavaş onu xp ye çevirmek istiyorum ama diğer bilgisayarlar gibi olmuyor hardiski görmüyor velasılkelam yüklemiyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana yardımcı olurlarsa memnun olurum

13. pelin1982

pelin1982 Yeni Üye

Merhaba,bilgisayarım bluetooth aygıtımı bulamıyor.Aygıt eklemeye çalışıyorum ama yapamadım.Bu sorunu nasıl düzeeltebilirim ? Yani bilgisayar telefonumu telefonum da bilgisayarı göremiyor.Yardımcı olursanız sevinirin.

Bu arada Aygıt yöneticisinde kurumayan aygıt görünmüyor.Uyarı veren üzerinde soru işareti görünen hiç biyer yok.Aygıt yönetıcısınde aygıt ekle dıycem ama bılgısayar telefonu bıle bulmuyor ne yapacagımı şaşırdım.Telefonla gönderme yapabiliyorum sorun yok ama bilgisayara yapamıyorum.sorunne ile akalalı çözemedim bir türlü

Bluetooth drıverı falanmı yuklemem lazım acaba sorunu çözmem için ?

Sayfayı Paylaş