lenovo 300 N200 Sorunlar

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında necatibas tarafından paylaşıldı.

1. necatibas

necatibas Yeni Üye

merhaba arkadaşlar;bilgisayarımla ilgili şu problemleri yaşıyorum.Açılışlarda işlemcim donuyoror,takılıyor.Lenovo care düğmesine basarak açıyorum reset atmak zorunda kalıyorum.o şekilde bilgisayarda gün aşırı açılışlarda bu problem surekli oluyor.Bu bilgisayarı migrostan aldım daha 20 gunluk.yardımcı olursanız cok sevinirim.

2. cicekdaglim

cicekdaglim Yeni Üye

bende aynısını aldım sorun yok vista kullanıyorsan olabilir vista cok agır geliyor ben xp kurdum hiç bi sorun yok ayrıca cok güzel bi marka sorun cıkmaması lazım sen xp kur en iyisi birde güç secenekleri bölümünden laptop ayarları bölümünden acılıs kapanıs ayaraları var degiştir onları ok

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Daha 20 gün olduysa vakit geçirmeden servise başvurun. Ücretsiz hemen onarım yaparlar. Yapmazlarsa iade edebilirsiniz. mutlaka 30 gün geçmeden başvurun.

4. imparator07

imparator07 Yeni Üye

arkadaş lenovo 3000 n 200 XP driverlarını nerden bulablirim şimdididen yardımlarınız için teşekkür ederim

5. izenger

izenger Yeni Üye

aşağıda verdiğim siteden auto detect system tuşuna basarak arama yaptırırsan driverlerini indirebelirsin.
    ayrıca vista kullanıyorsanız hiç uğraşmayın arkadaşlar çok kasıyor. Bende Xp yi kurdum performans harika.

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. ... eLenovo.do

6. izenger

izenger Yeni Üye

Arkadaşlar card reader okuyucunu üzerinde bir yuva daha burası ne işe yarıyor acaba bilgisi olan varmı.

7. mRocK

mRocK Yeni Üye

farklı kartların kullanılabimesi için farklı yuvalardan biridir

8. kontss

kontss Yeni Üye

Lenovo 3000 n200-AM4 serisi bi laptop aldım . bütün sürücüleri yükledim xp yüklü iken msnde görüntülü konuşma baslattıgımda mesela Naber dedim karşı tarafa Na-a-a-a-a diye takılıp kalıyor ses .
    sorun sürücülerdedir dedim bir kaç tane sürücü indirdim denedim düzelmedi.
    sonra vista kurdum lenovonun kendi sitesinden 68as09ww isimli ses sürücüsünü indirdim kurdum yeniden baslattım fakat aynı şekilde vistada da sorun var.
    mikrofondan oldugunu düşünüyorum ama harici mikrofon taktıgımda da aynı sorun devam ediyor.
    farklı bir sürücü tavsiyeniz varmı?
    veya benim gibi bu sorunu yaşayan başka arkadaş varmı?

Sayfayı Paylaş