lenova 3000 N200 Format sonrası Bios bile uçtu(acill)

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında amele tarafından paylaşıldı.

1. amele

amele Yeni Üye

Selam arkaşlar.Lenova 3000 N200 laptobu vistadan xp'ye çevirdim.Bütün xp driverlarını indirdim.XP kurdum.driverları yüklemeyinceye kadar hiçbir sorun yoktu.Drivirları yükledim.Sonra yeniden başlattım.Ama bilgisayar açılmadı açılmadı derken.HDD ,CD Rom çalışıyor ama ekran simsiyah.Bios bile gelmiyor ekrana.XP cdsi taktım tekrar format atayım dedim ama olmuyor.Dediğim gibi bios bile açılmıyor.

Lütfen çok acil yardım edin.Ödevlerim var.Mutlaka yetiştirmem lazım.Şimdiden hepinize teşekkürler.

2. Error!

Error! Yeni Üye

bu benimde başıma gelmişti toshiba notebookda :) naptıysam olmamıştı hdd bile sıfırlamıştım yine olmamıştı en sonunda toshiba servisine yolladım 1,5 AYLIK bir süre sonunda notebook uma xp kurulmuş bir şekilde geri göndermişlerdi..

3. amele

amele Yeni Üye

İlginiz için teşekkürler.Ben sorunu kendim çözdüm.Önce kasayı açtım hdd ve ram'leri söküp, yeniden taktım çalıştı. [bravo]

Şuan xp kurulu burdaki yöntemlerle driverları kurdum.Ama bir türlü Foxconn Bluetooth 2.0 plus EDR bunu kuramadım ve bulamadım.Lenovanın kendi sitesindekini denedim ama oda olmadı [alala]

Sayfayı Paylaş