Laptopta ses sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında alex03 tarafından paylaşıldı.

1. alex03

alex03 Yeni Üye

cumartesi günü müzik dinliyordum kulaklıkla. bir anda ani bir hareketle kalkmamdan dolayı kulaklık ayağıma dolandı ve yanlışlıkla hızlıca kalkınca kulaklık yerini baya zorlayarak cıktı ve olan ondan sonra oldu [ofof]

şimdi bilgisayardan hiç ses cıkmıyor ama kulaklığıda takınca cızıltılı müziklerde videolarda hiç anlaşılmayacak şekilde sarkı sözü geliyor. sizce ne olmuş olabilir garantisi var ama 24 hazirana kadar garantiye veremem herhalde eger benim elimden gelecek bişi varsa yapmaya calişirim yoksa küçükte olsa garantiye yollarım birde sizce bu garantiye girer mi yoksa girmez mi. girmezse ses kartı ne kadara patlayabilir bana [aglamak]

birde sunu ileteyim mesela bilgisayar kapanırken ses kulaklığa normal geliyor ya da msnde biri cevrimiçi olunca [alala]

şimdiden cevap vereceklere teşekkürler

2. alex03

alex03 Yeni Üye

bir sey daha ekleyeyim suna hani sadece sağ taraftan ya da sol taraftan ayarlıayacağımız bir yer var ya kulaklığı takılı olduğu halde bunu yaparsak ses düzeliyor :D ama yine ortaya getirdiğimizde o ses cızıltısı devam ediyor birde kulaklığı cıkarınca yine pcden ses yok [ofof]

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Normal şartlarda kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmez.
    Ancak servise gönderip şansınızı deneyin bence.

Sayfayı Paylaş