Laptop Modelim Nedir?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında mnvgtrap tarafından paylaşıldı.

1. mnvgtrap

mnvgtrap Yeni Üye

arkadaşlar cidden çok kafam karıstı bu siteden en az 10 kere driver indirdim ama olmadı..

laptop'umun modelinin ne olduğunu halã anlamış değilim benı bu konuda bilgilendirmenizi istiyecem sadece...Modelim ne
    resimdeki gördüğünüz yerde Hp Pavilion dv6000 yazıyor.....

Laptop'un altında product: Hp pavilion dv6500 yazyıyor

onun altındaki garanti yazan yerde
    service tag: dv6645et yazıyor

Şimdi benım sizden isteyim driver'larımı ne olarak arayayım yani hangi model olarak yada driver'ları sizde mevcutsa verebilirmisiniz.İlk resimde gözüküyor hangi driver'ların yüklü olmadığı bir Ses driver'ının olmadığı gözükmuyor resimde ses driver'ımda yok

2. mnvgtrap

mnvgtrap Yeni Üye

arkadaşlar yardımcı olursanız çok minnettar kalırım......Ayrıca çok iyi bir siteniz var iyi düşünülmüş güzel anlatımlar.İnşallah istediğiniz noktaya varırsınız..

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Mesajlarınızı site kurallarına uygun hale getirmezseniz konuyu sileceğim. Getirirseniz cevap vereceğim.

4. mnvgtrap

mnvgtrap Yeni Üye

abicim hata yaptıysam özür dilerim kuralları okudum anladığım kadarıyla düzelttim.Hatamı maruz görün lütfen yeniyim daha bu konuda.

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Forumda tamamı kalın yada büyük harflerle yazılmasını istmiyoruz.
    Bu arada bilgisayarınızın altında şu resimdeki gibi bir alan göreceksiniz. 3 numarada yer alan sizin model numaranızdır.

6. mnvgtrap

mnvgtrap Yeni Üye

3. numaralı yerde dv6645et yazıyor abicim forumda aradım şimdi ama bulamadım.Olmadığı için tekrar vista kurmamımı önerirsin üstad

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

forumda aramamışsınız. dv6645et diye aratın bakalım ne göreceksiniz.

8. mnvgtrap

mnvgtrap Yeni Üye

onları denedim abicim olmadı yukarda resimde gözüken soru işareti olanları görmedi ses'i filan

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş