Laptop Alıcam Ne Önerirsiniz?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında ^Cihangir^ tarafından paylaşıldı.

1. ^Cihangir^

^Cihangir^ Yeni Üye

Arkadaşlar 1 ay sonra felan bi kaptop almayı düşünüyorum ama nasıl bişey alıcağıma daha karar veremedim ben özelliklerden pek anlayan biri deilim Bunun için sizlere dabnışmak istedim

Öncelikler Laptop ile neler yapıcağımı söyliyeyim

Çok Ağır programlar kullanmıyorum hatta neredeyse hiç bi program kullanıyorum

Genellikle Site işleri ile uraşıyorum bilgisayarı pek fazla yoran bişey deil sanırım

Pc de ara sırada olsa oyun oynamak istiyorum kraloyun.com adresinden deil need for speed gibi oyunlar fifa 08 gibi oyunlar

bana ne gibi özelliklerde bi laptop önerirsiniz

bütçem 1500-2500 ytl arası eğer 2500 den aşağısı bu özellişkleri kurtarmaz diyorsanız 2500 ün üzerinede çıkabiliriz

bu konuya lütfen tecrübeli arkadaşlar cvp yazsınlar

Kulaktan fdolma bilgilerle buradaya gelipte şu markanın şu modeli demeyin

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Şimdi ben size şunu al arkadaşım desem nerden bileceksin ki benim tecrübeli olup olmadığımı ya da Kulaktan dolma bilgiler olup olmadığını?Bence o son cümleleri yazmanıza gerek yoktu.Ayrıca konuyu hangisini alsam forumuna taşıdım.

3. ^Cihangir^

^Cihangir^ Yeni Üye

Bazı forumlarda bu soruyu sordum ve bişlgisayar ile hiç alakası olmayan kişilerin cvp verdiğini gördüm :)

Konuyu yanlış yere açtığımı farkttim ama geç olmuştu

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

asus m51sn250dv hem ekran kartı hem de işlemci özellikleriye ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar. 2000 ytl civarında fiyatı var

Sayfayı Paylaş