Kurtlar Vadisi Pusu 25.bölüm

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında hacas tarafından paylaşıldı.

1. hacas

hacas Yeni Üye

mrb arkadaşlar 24. bölümü izleyen arkadaşlarımız biliyorlardır polat vuralın üstüne atladı :D binadan aşağıya düştüler sizce ne olucak eğer o şekilde betona düşerlerse vuralın pestili çıkar bu kesin :D polata ne olur acaba? aranızda hiç bunu deneyen varmı dermişim :D bence aşağıda kamyon çi saman dolu veya çöp kutusuna düşecekler ama polat gibi adam çöp kutusuna atılacak adam değil :D kamyona düşerler aşağıda adamları bekliyor olucak sizin görüşleriniz nedir acaba?...:D

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kesin öyle,Vural ava giderken avlanacak yani,aşağıda Abdülhey bekliyor kesin,dediğin gibi yumuşak bir zemin ayarlamışlardır,Polat Vuralı götürecek. :D Abdüle teslim edecek,Abdül de artık ne yapacak tahmin edersiniz.

3. hacas

hacas Yeni Üye

bence asagida sasi adam durucak o kamyona atlay1p gaza basicak abdül saklan1cak hakanin gelmesini bekliyecek ve gelince hakanin vay haline:D

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

ben izlemiyordum kurtlar vadisini o gün arkadaşlarda kaldım onlar kaçırmadan izliyince ortama ayak uydurmak zorunda kaldım,diziyi izlerken son sahneye çok güldüm :) ,adam aşagıya düşüyor surat ifadesi çok garip sanki süpermen :mrgreen:

ayrıca hüseyin beni çok güldürdü karakteri çok hoşuma gitti :mrgreen:

5. justice

justice Yeni Üye

kurtlar vadisi pusu bu akşam saat 21. 15 de kaçırmayın.... bu bölüm de danıştay saldırısı gösterilmiş..

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Tabii ki izleyeceğim ;)

Sayfayı Paylaş