kurtarmada error 23 sorunu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında tuana_simay tarafından paylaşıldı.

1. tuana_simay

tuana_simay Yeni Üye

forumda konuya uygun başlık aradım ama bulamadım. uygun başlık varsa ve ben buşamadıysam şimdiden özür dilerim.
    f3sv notebook sahibiyim. sitedeki xp kurma yollarıyla xp sahibi oldum. vista ve xp birlikte çalıştı. aynı gün içinde ben xp ye kullanacağım programları yüklüyordum. yükledikten sonra kapanıp açılmadı. güvenli modla tüm programları kaldırmama rağmen sorun devam etti. geri yüklemeyi de denedim sorun devam etti. xp deki sorun için bunu yapmasını anladım da vista neden açılmadı anlayamadım. bende tekrar 2sinide yüklemeye karar verdim. vistanın recovery cdsiyle kurtarmaya başladı ve error 23 sorunu verdi. bende önce xpyi halledeyim dedim. xpyi kurdum. vistaboot pro ile vistayı görecekmi diye denedim gördü ama açmadı. tekrar recoveryden denedim yine aynı uyarıyı verdi. recovery cdsi çalışıyordu bozuk olmadığına eminim elime geçince denemiştim çünkü. f9 ile önyükleme yaptım yine açılmadı hata vermiyor ama açılmıyorda açılış ekranında takılıp kalıyor. ben sabit diskin c ve d bölümlerini acronis ile bölmüştüm. recoverynin çalışmaması ile ilgili olabilirmi? diğer bölümlerde bilgilerim mevcut tüm sabit disk seçeneğini seçmeden bu sorunu çözebilirmiyim? yada tüm sabit disk seçeneği sorunu çözermi?

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş