kontorland psx usb joystick

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında tonymontana88 tarafından paylaşıldı.

1. tonymontana88

tonymontana88 Yeni Üye

arkadaslar böyle bi joystick aldım bildigin play station 2 joystiği masaüstü pc ye takınca tanıdı calıstı fakat laptopa gelince calismadi masaüstü de benim epey eski nba2008 calistirmiyo bende malum spektaküler smaclar vurmak icin aldim joystigi :mrgreen: neyse takiyorum bilinmeyen aygit olarak gösteriyo driver i sadece exe olarak var aygit yöneticisine gelip yükleyemiyorum normal bi install yapiyorum 2 tane dll dosyasi cikiyor yüklemeden sonraki klasörde oyuna girince normalde sadece klavye isareti varken joystick isareti de cikiyor fakat buton konfigürasyonu yapamiyorum tuslar calismiyo hani vardir ya bu joystickler üzerinde bi analog isigi kırmızı, joystigi usb ye takinca ona basiyorum belki yaniyo belki yanmiyo yaninca 1-2 sn sonra sönüyo ben neden anlayamadim acaba bilen varmi? bu arada laptoptaki usb hublarin hepsi saglam 4ü de calisiyo mouse printer modem baglayabiliyorum ve sorun yasamiyorum yardım lütfen :cry:
    *edit:modeli kt-2082

2. hacas

hacas Yeni Üye

mrb arkadaşım aynı kollardan bende de var eski masaüstü pc çalışıyorlardı kasamı tamamen yeniledim ne yaptıysam yeni ksada kollar çalışmadı interneti alt üst ettim budurumla karşılaşan arkadaşlar var sorun nedir tam bilinmiyor :)
    ışığı yanıyor 1 kaç saniye sonra sönüyor :) ama acer 5720g notebookumda çalışıyor kollar yani ilginç :) anakarttan olabilir belki diyorum.. en iyisi snopy al hiç sorun çıkartmıyorlar.

Sayfayı Paylaş