KIRKLAND LOSYON MINOXIDIL %5 - SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında koray2222 tarafından paylaşıldı.

1. koray2222

koray2222 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar..

ürün ünlü kirkland minoxidil %5..Piyasadaki en güçlü minoxidillerden bir tane.Amerikan sağlık bakanlığı tarafından(FDA) onaylı saç çıkaran tek ürün.

NE İŞE YARADIĞINI UZUN UZUN SIKICI BİR BİÇİMDE YAZMAYACAĞIM..ALACAK ARKADAŞLAR ZATEN ÇOK İYİ BİLİYORDUR..GEREKSİZ LAF KALABALIĞI YAPMIYCAM

ÜRÜN AMERİKADAN GETİRİLİCEKTİR...

KESİNLİKLE AÇILMAMIŞ VE KULLANILMAMIŞTIR..

%100 ORJİNALDİR..

KARGODA YER KAPLAMAMASI İÇİN KUTUSUZ GELECEKTİR..

AKSİ HALDE KARGO ÜCRETİ ÇOK ARTMAKTADIR VE ÜRÜNLERİN FİYATINA YANSIMAKTADIR..

LÜTFEN CİDDİ ARKADAŞLAR İRTİBAT KURSUN..SONUÇTA SİZİN SİPARİŞİNİZ SONUCUNDA AMERİKADAN GETİRTİLECEKTİR..BİRBİRİMİZİN ZAMANINI VE PARASINI GASP ETMEYELİM..

SİPARİŞ VERİLDİKTEN SONRA EN GEÇ BİR HAFTA İÇERSİNDE ELİNİZDE OLACAKTIR..EĞER STOKTA VARSA AYNI GÜN KARGOLANACAKTIR..

ALIRKEN STOK DURUMUNUZU SORMANIZI RİCA EDERİM..DAHA SONRA KARIŞIKLIK OLMAMASI AÇISINDAN..

ÜRÜNLER SİPARİŞ ÜZERİNE GETİRTİLMEKTEDİR..ŞU ANDA SİPARİŞ TOPLUYORUM..İSTEYEN CİDDİ ARKADAŞLAR BENLE İRTİBAT KURABİLİR..

DAHA ÖNCE SATIŞ YAPTIM..AMA SANIRIM SİTE İSMİ VERMEK YASAK..

PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDEREBİLİRİM..BÖYLECE ÜRÜNÜ GÖREREK ALMA ŞANSINIZ OLACAKTIR..

ÜRÜNLER DİREK AMERİKA'DAN GETİRTİLMEKTEDİR..EĞER MEMNUNİYETSİZLİĞİNİZ OLURSA ÜRÜNÜ DİREK KABUL ETMEDEN GERİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ..

ÜRÜNLERİN SON KULLANMA TARİHİ 2012 TARİHLİDİR..LOT VE SERİ NUMARALARI ÜZERİNDEDİR.

her türlü sorunuz için koraykarabeyoglu@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz..

3 ADET KİRKLAND MİNOXİDİL 55 YTL

6 ADET KİRKLAND MİNOXİDİL 105 YTL

12 ADET KİRKLAND MİNOXİDİL 200 YTL

BU LİNKLERDEN SATTIĞIM ÜRÜNLERİ GÖREBİLİRSİNİZ..ORJİNAL FOTOĞRAFLARIDIR..

http://img62.imageshack.us/img62/2102/b ... 834p8a.jpg
    http://img85.imageshack.us/img85/8610/b ... 834aye.jpg

2. unalkaleci

unalkaleci Yeni Üye

Merhaba KORAY BEY !!!

İlan geçerli ise ; 1 adet ( 3 Ay ) istiyorum... Yalnız tüpler mühürlü ve kullanma klavuzları ile kabul ederim...

PTT KAPIDA ÖDEMELİ OLABİLİR !!!

Önce bana dönerseniz sevinirim... Teşekkürler...

3. unalkaleci

unalkaleci Yeni Üye

Merhaba Koray bey...

Alcam-Satcam sitesinden sizin ürünlerden sipariş verdim...

En kısa zamanda en iyi koşullarda ürünlerimi yollarsınız...

Teşekkürler !!!

Sayfayı Paylaş